Aktualności

Kolejne weekendy z ERGO #wPlenerze!

Koncerty, strefa relaksu oraz przekąski i napoje z Classic Restaurant! Spółka Hala Gdańsk-Sopot zaprasza na tereny zielone przed ERGO ARENĄ i kolejne pokazy na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji hali. Przestrzeń ERGO #wPlenerze działa w wakacyjne weekendy! Wstęp na piątkowe atrakcje pozostaje bezpłatny, bilety (w cenie 10 złotych) na soboty i niedziele nabyć można on-line i przy wejściu do strefy!

ERGO #wPlenerze to spotkania na świeżym powietrzu, muzyczny repertuar dla różnych pokoleń i wrażenia dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowości eventowych w Trójmieście.

ERGO #wPlenerze – repertuar

Piątek (24.07) – wstęp wolny

godz. 20:00 2CELLOS Live at Arena Zagreb

Sobota (25.07) – wstęp 10 złotych

godz. 20:30 Michael, George Live In London

Niedziela (26.07) – wstęp 10 złotych

godz. 18:30 Springsteen, Bruce & The E Street Band, London Calling: Live In Hyde Park

Piątek (31.07) – wstęp wolny

godz. 20:30  Stromae Racine Carrée Live

Sobota (01.08) – wstęp 10 złotych

godz. 20:30 Justin Timberlake  FutureSex/LoveShow – Live From Madison Square Garden

Niedziela (02.08) – wstęp 10 złotych

godz. 20:00 Foo Fighters Live At Wembly Stadium

Koncerty wyświetlane będą na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji ERGO ARENY. Dla widzów udostępnione zostaną leżaki, chętni mogą przynieść własne krzesełka i koce. Przy okazji projekcji nabyć będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski w pubie Classic Restaurant.

Partnerami strategicznymi ERGO #wPlenerze są Miasto Gdańsk oraz Miasto Sopot.

Bilety są już w sprzedaży, więcej informacji znaleźć można na stronie www ERGO ARENY i w oficjalnym wydarzeniu. Do zobaczenia #wPlenerze!

21.07.2020

Powrót do listy wiadomości

07 sierpnia 2020

Wolontariusze Szlachetnej Paczki poszukiwani

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki – jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, do którego od lat chętnie włącza się Spółka Hala Gdańsk-Sopot – operator ERGO ARENY.

04 sierpnia 2020

TRENUJ Z KACPĄ NA BOISKU SK ERGO ARENA 3×3 COURT!

8 sierpnia w strefie koszykówki ulicznej SK ERGO ARENA 3×3 COURT przeprowadzone zostaną treningi dla 3 grup wiekowych. Zapisy na zajęcia z Kacprem Kacpą Lachowiczem już ruszyły! Udział jest bezpłatny, wystarczy, że nie boisz się wyzwań i chcesz konsekwentnie poprawiać swoje umiejętności na boisku!

03 sierpnia 2020

ERGO ARENA #wPlenerze prosto z Żywca i inne projekcje na ekranie LED HD!

Dawid Podsiadło, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i inni, znakomici, polscy artyści prosto z Beskidów! Już w najbliższy weekend (07-09.08), w ramach sobotniej odsłony ERGO ARENY #wPlenerze, zapraszamy na transmisję koncertu z Żywca! W piątek usłyszymy chorwacki duet wiolonczelistów 2 Cellos, w niedzielę zaś obejrzymy koncert Bruce’a Sprinsteena & The E St’s London Calling z londyńskiego Hyde Parku.

Archiwum wiadomości