Koncert André Rieu z Maastricht na ekranie ERGO ARENY

Prawdziwa gratka dla miłośników talentu holenderskiego skrzypka André Rieu! Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów twórczości Rieu i już 27 czerwca o godz. 17:00 zaprasza na projekcję spektakularnego, ubiegłorocznego koncertu z rodzinnego miasta skrzypka – Maastricht.

W związku z pandemią siódmy koncert niekwestionowanego polskiej publiczności, holenderskiego skrzypka, kompozytora i dyrygenta przy współudziale Orkiestry Johanna Straussa w ERGO ARENIE został przełożony na 16.06.2021r.

Odtworzenie ubiegłorocznego, barwnego i radosnego występu pozwoli polskim fanom już teraz udać się w niezapomnianą, muzyczną podróż dookoła świata. W programie wydarzenia ponadczasowe utwory wybitnych kompozytorów muzyki klasycznej, a także rozrywkowe evergreeny.

Zapraszamy na wieczór pełen humoru, muzyki i emocji dla widzów w każdym wieku. Zanurz się w romantycznych melodiach lub wstań i tańcz w rytmie porywającego walca, oper, operetek, muzyki filmowej i dobrze znanych melodii ludowych. Celebruj muzykę na świeżym powietrzu, w samym centrum Trójmiasta. Sprawdź, dlaczego koncerty André Rieu cieszą się taką popularnością zanim zdecydujesz się na bilet na przyszłoroczny koncert w ERGO ARENIE!

Koncert zostanie wyświetlony na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji ERGO ARENY w dniu 27.06.2020r. o godz. 17:00. Dla widzów zostaną udostępnione numerowane miejsca w odpowiednich odległościach na wygodnych krzesłach tapicerowanych, leżakach oraz kocach. Przy okazji projekcji nabyć będzie można zimne i ciepłe napoje oraz przekąski.

Bilety są już w sprzedaży.