Kwiat Jabłoni zaprasza na gdańsko-sopocki TURNUS!

Kwiat Jabłoni zaprasza do wspólnej muzycznej podróży w ramach Turnus Tour! Kolejny koncert Kasi i Jacka Sienkiewiczów w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się wiosną 2025, 10 kwietnia. Bilety na to wydarzenie trafią już w najbliższy piątek o godz. 12:00.

Kwiat Jabłoni, jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, od lat ujmuje publiczność swoim wyjątkowym podejściem do muzykowania – pełnym naturalności, integracji ze słuchaczami i wspólnej zabawy pod sceną. Tym razem Kasia i Jacek Sienkiewiczowie proponują zarezerwowanie terminów na wiosnę 2025 roku. To właśnie wtedy rozpocznie się ich trasa Turnus Tour, w ramach której odwiedzą największe ośrodki halowe w polskich miastach.

W ramach Turnus Tour nieodłącznym elementem będzie motyw podróży. Muzycy, wraz z publicznością, wybiorą się na wycieczkę do ważnych dla nich miejsc – zarówno tych związanych z naturą, ale i do tych, których nie ma jeszcze na mapie. – Turnus tworzy społeczność – mówi zespół Kwiat Jabłoni. – Każdy jest niepowtarzalny i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Jesteśmy razem tu i teraz i choć tylko na chwilę, to między nami tworzy się silna więź. Wracamy do codzienności odmienieni. Chcemy, żeby takim przeżyciem były nasze koncerty – czekamy na Was podczas Turnus Tour w największych polskich miastach! Dołączcie do nas i spędźcie wyjątkowy czas – dodają muzycy. W ramach trasy koncertowej zespół wspierać będą wyjątkowi goście, których nazwiska owiane są tajemnicą.

Bilety w cenie od 119 zł dostępne będą od 26.02.2024 (12:00) za pośrednictwem platform Eventim.pl i eBilet.pl.