Lenny Kravitz – ważne informacje dotyczące dojazdu.

Już w sobotę 8 sierpnia w ERGO ARENIE  jedno z największych muzycznych wydarzeń tego lata w Polsce. W hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi Lenny Kravitz! Organizatorzy spodziewają  się przybycia kompletu widzów z Polski i zza granicy.

 

W trosce o  zapewnienie komfortu widzów wybierających się do  ERGO ARENY   tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i Drogą Zieloną.

 

Od strony Sopotu  dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka ale wyłącznie do tymczasowego  parkingu zlokalizowane wzdłuż Hipodromu. Nie będzie możliwości wjazdu na rondo i dalej w kierunku osiedla Żabianka. Samochody będą kierowane wyłącznie w Drogę Zieloną.

 

Opłata za parkingi płatne w wysokości :

 

– 20 zł – parking przy hali;

– 10 zł – parking przy ul. Łokietka wzdłuż Hipodromu.

(Opłaty pobierane będą od godz. 9.00)

 

UWAGA: Istnieje możliwość zakupu biletu na parking w  przedsprzedaży w cenie 18 zł. Zakup biletu gwarantuje miejsce na parkingu, oraz  dedykowany wjazd od ul. Gospody. Sprzedaż prowadzona jest online, oraz w kasie nr 3 ERGO ARENY i zakończy się na dobę przed rozpoczęciem koncertu.

 

Na czas imprezy, od godziny 18.00 udostępnione zostaną bezpłatne  parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie  ulicy Pomorskiej.

 

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.

 

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w  obrębie ERGO ARENY organizatorzy apelują o wcześniejsze przybycie do obiektu oraz/lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

 

Drzwi  dla publiczności otwarte zostaną  od godziny  18.00.

 

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka operator hali  prosi by nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców. Należy też  zwracać uwagę na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do  poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

 

W dniu 8 sierpnia w godzinach 10.00 – 18.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr +58 7672101), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.