Magdalena Sekuła ekspertką VI Kongresu Sport Biznes Polska

Magdalena Sekuła wystąpi w panelu poświęconym dobrym praktykom i rozwiązaniom w zarządzaniu, funkcjonowaniu oraz finansowaniu obiektów sportowych w Polsce podczas VI edycji Kongresu SBP, 21 listopada. Prezes Zarządu operatora ERGO ARENY została również nominowana do tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023.

Głównym celem wydarzenia jest międzynarodowa wymiana doświadczeń oraz promocja dobrych praktyk w obszarze marketingu, zarządzania oraz sponsoringu. VI Kongres SBP to także świetna okazja, aby w jednym miejscu spotkać i nawiązać relacje z ponad tysiącem przedstawicieli branży sportu oraz biznesu z całej Europy! W agendzie wydarzenia znajdują się zarówno debaty eksperckie, jak i prezentacje czy rozmowy one vs one, w których udział weźmie ponad 130 topowych ekspertów.

Tytuł Lidera SBP 2023 otrzymają osoby szczególnie zasłużone dla środowiska sportowo-biznesowego, będące prawdziwymi pasjonatami, wyróżniające się odwagą, innowacyjnym podejściem, propagujące dobre praktyki i inspirujące współpracowników. Ideą Plebiscytu jest wyłonienie i wyróżnienie 40 liderów, którzy dzięki swojej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu realnie wpływają na rozwój branży sportu i biznesu sportowego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w całym wydarzeniu. Pełny program Kongresu oraz zapisy znaleźć można pod adresem: https://sbpolska.pl/