Magdalena Sekuła Menedżerem Sportu 2021

Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY, Pani Magdalena Sekuła została laureatką nagrody Dziennika Bałtyckiego Menedżer Pomorza 2021. Pani Prezes odebrała statuetkę w kategorii Menedżer Sportu. Podczas gali wyróżniona została także oficjalna fotograf ERGO ARENY, Pani Karolina Misztal-Świderska, zdobywczyni tegorocznej nagrody Grand Press Photo.

Menedżer Pomorza to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w regionie. W czwartek 30 czerwca to cenione w regionie wyróżnienie wręczone zostało już po raz dwudziesty drugi. Laureatów wyłoniła kapituła plebiscytu, która składała się z reprezentantów pomorskiego samorządu, organizacji biznesowych, nauki, mediów oraz laureatów poprzednich edycji konkursu.

W kategorii Menedżer Sportu wyróżniona została Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY, Magdalena Sekuła.

W ERGO ARENIE pracuję od ponad 11 lat, ale w zasadzie do wybudowania tego obiektu ze sportem wyczynowym nie miałam do czynienia. To dzięki wielkiej determinacji i odważnym decyzjom ówczesnych prezydentów Gdańska i Sopotu możemy gościć największe imprezy sportowe rangi światowej, sport ligowy, sport dla najmłodszych. Ta hala powstała w dobrym momencie, w optymalnej wielkości. Zarządzanie takim obiektem jak ERGO ARENA to spore wyzwanie. Obiekt jest multifunkcjonalny, do różnych potrzeb można go przystosować właściwie przez noc. Niezbędny jest do tego oczywiście zespół ludzi, którym mam zaszczyt i przyjemność kierować i za to im dziękuję – powiedziała Magdalena Sekuła, Prezes Zarządu Spółki Hala Gdańsk-Sopot, operatora ERGO ARENY.

fot. Karolina Misztal-Świderska

Źródło: Jacek Klein, Dziennik Bałtycki

Pani Prezes, serdecznie gratulujemy!