„Majówkę rozpocznę w ERGO ARENIE” – konkurs

Borysewicz z Panasewiczem wracają do ERGO ARENY, tym razem wystąpią w wersji akustycznej, bo zaplanowany na 28.04 koncert będzie częścią cyklu „MTV Unplugged”! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia są trzy podwójne zaproszenia na piątkowy koncert Lady Pank.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Majówkę rozpocznę w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć odpowiedzi na dwa pytania, rozwinąć podpunkt numer 3 i załączyć zrzuty ekranu (printscreeny) potwierdzające, że jest się fanem/ obserwatorem/ subskrybentem oficjalnego profilu ERGO ARENY w dwóch wybranych serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube…).

  1. W jakim mieście założony został zespół Lady Pank?
  2. Kiedy ostatnio bawiliśmy się podczas koncertu Lady Pank w ERGO ARENIE?
  3. Lubię polską muzykę rockową, ponieważ…

Maile należy przesyłać do czwartku (27 kwietnia 2023, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autorów poprawnych oraz, w przypadku pytania numer 3, najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, którzy załączyli wymagane zrzuty ekranu i nagrodzi ich zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU