MeetUp 2016 – rozpoczęcie wakacji z YouTuberami

Już 25 czerwca ERGO ARENĄ  zawładną fani YouTuba i gier komputerowych. Na jeden dzień hala zmieni się w stolicę polskiego Internetu.

Organizatorzy przewidują, że ponad 10 000 osób przyjedzie na Pomorze żeby spotkać się ze swoimi idolami, zrobić wspólne zdjęcia i zdobyć ich autografy podczas MeetUp 2016 organizowanego przez agnecję Get Hero oraz Rezigiusza, jednego z trzech największych polskich YouTuberów.

Impreza będzie nadmorską edycją MeetUpa organizowanego od dwóch lat we Wrocławiu – największego spotkania YouTuberów z fanami w tej części Europy. Na oficjalnym fanpage’u organizatorów ujawniono ambasadorów, którzy zostali twarzami tej imprezy.W Gdańsku spotkać będzie można jednych z największych twórców –   ReZigiusza, Multiego, Nitrozyniaka oraz Isamu, których każdego dnia łącznie ogląda ponad 5 milionów subskrybentów. Będzie więc to pierwszy event, którego ambasadorzy tworzą absolutną czołówkę polskiego YouTube’a. To oczywiście nie wszyscy, którzy wezmą udział w MeetUpie. Organizatorzy zapowiadają, że swoją obecność potwierdziło dotąd ponad 50 twórców, ale na tej liczbie lista na pewno się nie skończy.

Dwie sceny, tysiące widzów

Czego możemy spodziewać się po samej imprezie? Jej organizatorzy chcą zaskoczyć gości oraz samych twórców nową jakością youtuberskich eventów. Nie zdradzają jeszcze, co dokładnie kryje się pod tą obietnicą, ale zapowiadają podniesienie jakości merytorycznej paneli odbywających się na głównej scenie – chcą nie tylko bawić publiczność, ale i uczyć młodych, potencjalnych twórców. W  ERGO ARENIE stanie również scena typowo gamingowa, na której jak co roku odbędą rozgrywki CS:GO oraz League of Legends, komentowane przez popularnych streamerów. To nie koniec atrakcji – uczestnicy eventu m.in.  skorzystać będą mogli ze stanowisk wolnego grania, porozmawiać z ulubionymi YouTuberami w strefie autografów czy też wziąć udział w konkursach z wartościowymi nagrodami.

Zeszłoroczna edycja MeetUpa osiągnęła spektakularne wyniki – ponad 9 milionów zasięgu w social mediach, kilkaset publikacji w mediach tradycyjnych oraz setki relacji video uczestników eventów na YouTubie robi wrażenie. Jedno jest pewne – poprzez organizuję dwóch eventów o podobnej skali, GetHero chce mocno zaznaczyć swoją pozycję na rynku YouTube w Polsce.

Więcej informacji i akredytacje:

www.meetup2016.pl

bilety od 50zł: www.biletin.pl

MeetUP 2016 – ERGO ARENA, 25.06.2016. Godz. 11-19.