Moc atrakcji dla dzieci podczas meczu sezonu!

Trzeci mecz półfinałowy z Impelem Wrocław jest z pewnością siatkarskim szlagierem samym w sobie, a do tego podobnie jak w przy okazji poprzednich spotkań PGE Atom Trefl Sopot zadba podczas niego nie tylko o poziom siatkarski, ale także poziom atrakcji dla dzieci.

Mówiąc krótko: w piątek o 18:00 w ERGO ARENIE najmłodsi z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę.  Moc atrakcji dla dzieci czekać będzie jak zawsze w strefach okołoboiskowych i wstęp na wszystkie te niespodzianki będzie całkowicie darmowy. Najmłodsi będą mogli skorzystać z dużej dmuchanej zjeżdżalni, a także poskakać na trampolinie. Dla nieco starszych dzieci, ale być może także i dla dorosłych, dostępny będzie kosz do gry, więc każdy będzie mógł sprawdzić, jak radzi sobie w roli koszykarza.

 Atrakcji nie zabraknie także w tradycyjnym kąciku zabaw, gdzie – poza dobrze znanymi zajęciami prowadzonymi przez animatorów – będzie także malowanie buziek. To jednak nie wszystko – tym razem w kąciku będzie można także wypróbować nowy produkt firmy Trefl SA, Fabrykę Glutożelków. Dzięki tym eksperymentom będzie można się dowiedzieć między innymi tego, czym jest atom, cząsteczka, czy jakie są cechy polimerów. Wszystko to przyda się do tworzenia kolorowych substancji. Poza animatorami z kącika zabaw, na najmłodszych będzie także czekał wpadający od czasu do czasu do ERGO ARENY baloniarz.

 Mecz sopockich siatkarek nie mógłby się odbyć bez występów grup tanecznych. Tym razem w gdańsko-sopockiej hali zaprezentują się dwa zespoły cheerleaderek – doskonałe w każdym calu dziewczyny z Cheerleaders Flex Sopot oraz ich młodsze koleżanki, zadziorne i urzekające zarazem Łobuziary. Kibice na trybunach będą także mieli okazję otrzymać od Treflika oraz Treflinki limitowaną edycję tegorocznej gry memo, bazującej na zdjęciach siatkarek PGE Atomu Trefla Sopot z obecnego sezonu.

/ źródło: Biuro Prasowe PGE Atom Trefl Sopot/