Najbliższe wydarzenia w ERGO ARENIE odwołane

Po otrzymaniu dodatniego wyniku testu na SARS-CoV-2 przez jednego z siatkarzy Trefla Gdańsk, decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku, wszystkie zajęcia zaplanowane na dni 24-27.07 w ERGO ARENIE i na terenach zewnętrznych wokół obiektu zostają odwołane.

Zamknięta zostaje weekendowa strefa ERGO #wPlenerze, nie odbędzie się zaplanowane na 26.07 niedzielne Rolkowisko, a 27.07 nie wystartują warsztaty fotografii mobilnej. Do odwołania zawieszone zostają również wycieczki z przewodnikiem po gdańsko-sopockiej hali.

Informujemy, że wszystkie, organizowane w ubiegłych tygodniach na terenie i wokół obiektu,  wydarzenia realizowane były w rygorze sanitarnym i w warunkach, które nie mogą być uznawane za potencjalnie niebezpieczne do rozprzestrzeniania się wirusa.

Mimo wszystko apelujemy do osób, które uczestniczyły w atrakcjach organizowanych przez operatora ERGO ARENY o obserwowanie swojego stanu zdrowia i w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów SARS-CoV-2 (podwyższona temperatura, duszności, kaszel, utrata smaku i węchu, bóle kostno-stawowe i mięśniowe) o niezwłoczne zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą drogą mailową pod adresem: info@ergoarena.pl