Najbliższy odcinek Sportowej ERGO ARENY

Czas na odcinek specjalny zamykający internetowy cykl Sportowa ERGO ARENA! Już w najbliższą sobotę, 12.06 o godz. 10:00 ogólnorozwojowe zajęcia on-line dla wszystkich chętnych poprowadzi zawodniczka Sopockiego Klubu Żeglarskiego – Maja Dziarnowska. Operator hali otrzymał wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

12.06 – Maja Dziarnowska – Sopocki Klub Żeglarski – SKŻ ERGO Hestia Sopot

Zawodniczka jest reprezentantką Polski w windsurfingu, multimedalistką mistrzostw świata, Europy oraz Polski (klasy: MIstral, RS:X,Slalom i Open Foil) oraz laureatką nagród Pomorskiego związku Żeglarskiego Kryształowy Żagiel w kategorii Pomorska Żeglarka Roku 2012 i 2020. W najbliższą sobotę wykonywać będziemy ćwiczenia wzmacniające obręcz barkową i mięśnie głębokie stabilizujące sylwetkę podczas uprawiania sportów wodnych. Przygotujcie trochę miejsca, wygodne ciuchy i do zobaczenia po drugiej stronie ekranu!

Wszystkie dotychczasowe odcinki znaleźć można tutaj, zachęcamy do rozpoczęcia lub wznowienia treningów w dogodnym czasie!

Cykl Sportowa ERGO ARENA jest nieodpłatny, ćwiczyć może każdy, wystarczy, że polubicie nas na Facebooku lub zasubskrybujcie nasz kanał w serwisie YouTube! Do zobaczenia on-line w soboty o 10:00.