Ostatnie pakiety VIP w sprzedaży przed czerwcowymi koncertami André Rieu

André Rieu wraca do ERGO ARENY! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom fanom maestro i jego 70-osobowej orkiestry przygotowaliśmy specjalną ofertę VIP, która uwzględnia bilet na wybrany koncert holenderskiego skrzypka do loży, poczęstunek w formie bufetu szwedzkiego, lampkę wina i open bar z napojami bezalkoholowymi.

Skrzypek André Rieu sprawił, że miliony ludzi na całym świecie pokochały muzykę klasyczną i zaczęły tańczyć walca! Holender został niedawno najbardziej dochodowym artystą klasycznym w historii Billboard’s Boxscore. Jego koncerty są prawdziwą gratką dla widzów – zachwycają nie tylko muzyczne aranże lekkich klasyków, walców, muzyki filmowej i operowej, a także piosenek popowych wykonywanych przez Orkiestrę Johanna Straussa, ale też kostiumy artystów i efekty specjalne wyświetlane na wielkim ekranie.

Coroczne koncerty Rieu w latach 2014-2019 cieszyły się każdorazowo ogromnym zainteresowaniem gdańsko-sopockiej publiczności, dlatego w tym roku, po spowodowanej pandemią przerwie, skrzypek z towarzyszeniem swojej Orkiestry Johanna Straussa zagra w ERGO ARENIE dwa koncerty: 10 (w piątek) i 11 (w sobota) czerwca. Oba wydarzenia rozpoczną się o godz. 20 i na oba do sprzedaży trafiły właśnie specjalne pakiety VIP:

Zainteresowanych zapraszamy do składania zamówień drogą mailową vip@ergoarena.pl lub telefoniczną +48 785 583 707. Do zobaczenia w ERGO ARENIE!