Parov Stelar Band gwiazdą Seawave Festival w ERGO ARENIE!

Agencja Go Ahead i ERGO ARENA zapraszają na pierwszą edycję Seawave Festival! Impreza odbędzie się 2 maja w ERGO ARENIE, a jej główną gwiazdą będzie Parov Stelar Band!

Parov Stelar Band to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka PAROVA w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

Ostatnie wydawnictwo Parov Stelar Band to mini-album „The Invisible Girl”, świetnie przyjęty przez prasę muzyczną na całym świecie. Na kwiecień 2015 roku planowana jest natomiast premiera najnowszej płyty Parova – „The Demon Diaries”. Aktualnie trwają prace nad produkcją albumu, po którego wydaniu projekt ruszy w trasę koncertową.

Bilety na Seawave Festival trafią do sprzedaży w najbliższy piątek o godzinie 12:00. Dostępne będą na www.eventim.pl , w kasie nr 3 w ERGO ARENIE, na www.go-ahead.pl, www.ergoarena.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Bilety w cenie:

Płyta – 129 pln

Trybuny – 149 pln

Bilet VIP – 399 pln

Uwaga!

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Niebawem podamy również artystów, którzy uzupełnią skład pierwszej edycji tego wydarzenia.