„Podróż za trzy zdjęcia” – kibice LOTOSU Trefla walczą o ekskluzywny rejs!

Już w niedzielę gracze LOTOSU Trefla zagrają o dziesiąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Fani żółto-czarnych rozpoczną z kolei fotograficzne zmagania o luksusowy rejs po Morzu Śródziemnym o wartości około 17 tys. złotych.

 

2015-01-12_Plakat CZESTOCHOWAW miniony weekend siatkarze LOTOSU Trefla odnieśli 17. zwycięstwo w sezonie. Dzięki temu po 19 kolejkach bieżących rozgrywek mają na koncie tyle samo wygranych meczów, co w ciągu… trzech ostatnich sezonów zasadniczych razem wziętych. Poprawili też swój wynik z początku sezonu, wygrywając dziewiąty mecz z rzędu. Gdańszczanie mają najlepszy bilans w PlusLidze, jednak mimo że wygrali dwa spotkania więcej od prowadzącej w lidze Asseco Resovii, ustępują jej w tabeli gorszym bilansem setów.

 

Ich kolejnym rywalem będzie jedna z najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej siatkówki – AZS Częstochowa. Akademicy mają w swoim dorobku po sześć tytułów mistrza i wicemistrza Polski, cztery brązowe medale ligowych rozgrywek, dwa krajowe Puchary, a także triumf w europejskim Challenge Cup. Obecnie największą gwiazdą częstochowian jest ich nowy trener Michał Bąkiewicz, dwustukrotny reprezentant kraju, mistrz Europy i wicemistrz świata.

 

Kiedy siatkarze walczyć będą o dziesiąte kolejne zwycięstwo, fani rozpoczną rywalizację o ekskluzywną wycieczkę z RejsClub.pl. Dwoje kibiców LOTOSU Trefla wyruszy w rejs „Śródziemnomorska fantazja” i spędzi osiem dni na statku MSC Fantasia, w luksusowej kabinie z balkonem, odwiedzając kolejno Genuę, Neapol, Sycylię, Maltę, Tunezję, Barcelonę i Marsylię. Katalogowa wartość tej wycieczki to 17 tysięcy złotych.

 

Co trzeba zrobić, by zobaczyć z bliska te wszystkie niezwykłe miejsca? Wystarczy wziąć udział w akcji „Podróż za trzy zdjęcia”! Należy pojawić się na trzech najbliższych ligowych meczach LOTOSU Trefla – z AZS-em Częstochowa (18.01, godz. 15.30), BBTS-em Bielsko-Biała (24.01, godz. 18.00) i PGE Skrą Bełchatów (prawdopodobnie 4.02) i zrobić sobie zdjęcia na tle trzech egzotycznych ścianek RejsClub.pl. Trzy fotografie trzeba będzie złożyć w jedno i przesłać pod adres m.szajner@sport.trefl.com. Kompilacje te trafią później na facebookowy profil LOTOSU Trefla, a autor tej, która zbierze najwięcej komentarzy, w lecie wybierze się w ten fantastyczny rejs. Nagroda zostanie wręczona podczas kolejnego meczu żółto-czarnych – z Jastrzębskim Węglem w drugi weekend lutego.

 

Mecz LOTOSU Trefla Gdańsk z AZS-em Częstochowa rozegrany zostanie w niedzielę, 18 stycznia, o godz. 15.30 w ERGO ARENIE. Bilety na ligowe spotkania LOTOSU Trefla nabyć można za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, w kasach ERGO ARENY, w Sklepie Koszykarza, na stoiskach sieci Toys4Boys w Galerii Bałtyckiej i Centrum Riviera, w Hotelu Haffner i siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot.

/Biuro Prasowe LOTOSU Trefla Gdańsk/