Półfinał LOTOS Trefl – PGE Skra – bilety dostępne od czwartku!

To może być wielka sobota gdańskiej siatkówki! Już 4 kwietnia o godz. 20.30 LOTOS Trefl podejmie PGE Skrę Bełchatów w ERGO ARENIE w czwartym półfinałowym meczu PlusLigi.

 

Jeśli wygra, awansuje do finału rozgrywek. Od czwartku wejściówki kupować będą mogli posiadacze karnetów z sezonu zasadniczego, zaś w piątek bilety trafią do otwartej sprzedaży.  W czwartek, 26 marca, o godz. 14.00 do sprzedaży trafią wejściówki na elektryzujące całą siatkarską Polskę starcie LOTOSU Trefla Gdańsk z PGE Skrą Bełchatów. Przez pierwsze 24 godziny kupować je będą mogli wyłącznie posiadacze karnetów na mecze gdańskich siatkarzy w sezonie zasadniczym. W piątek o godz. 14.00 rozpocznie się otwarta sprzedaż.

 

Ceny biletów nie zostały zmienione w porównaniu z poprzednimi pojedynkami z mistrzami Polski. Na mecz z PGE Skrą wejściówki ulgowe dostępne będą w cenach od 15 złotych, zaś normalne – od 25 złotych. Jeszcze mniej za bilety zapłacą osoby, które posiadały karnet na fazę zasadniczą. Ceny dla nich zostały obniżone o 30 proc. Nabywać je będzie można za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, w kasach ERGO ARENY, w Sklepie Koszykarza, na stoisku Toys4Boys w Galerii Bałtyckiej, w Hotelu Haffner i siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot,  na wybrane sektory na www.eventim.pl, a  także na terenie całego kraju w punktach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

 

Kibice, którzy kupią wejściówki na ten mecz, mogą być świadkami historycznego wydarzenia i wielkiej soboty gdańskiej siatkówki. LOTOS Trefl Gdańsk do najlepszej czwórki PlusLigi zakwalifikował się po raz pierwszy w swoich dziejach, a półfinałowym przeciwnikiem gdańszczan jest najbardziej utytułowany zespół ostatnich lat w polskiej siatkówce, PGE Skra Bełchatów. Za faworyta tej rywalizacji uchodzili aktualni mistrzowie Polski, ale podopieczni Andrei Anastasiego udowodnili, że w tym sezonie nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Dwukrotnie pokonali PGE Skrę w Bełchatowie i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 2:1. Decydujący krok w walce o finał PlusLigi gdański zespół może postawić w ERGO ARENIE już w Wielką Sobotę, 4.04, o godz. 20.30.

 

Oczywiście drużynę LOTOSU Trefla czeka trudne zadanie, wszak w szeregach bełchatowian występuje pięciu medalistów wrześniowego mundialu – Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Karol Kłos, Andrzej Wrona i Ferdinand Tille, a także genialni Argentyńczycy Facundo Conte i Nicolas Uriarte. PGE Skra znakomicie radzi sobie nie tylko w PlusLidze, ale także w Lidze Mistrzów. W najbliższy weekend zagra w turnieju Final Four tych elitarnych rozgrywek, a mecz z LOTOSEM Treflem będzie dla bełchatowian kolejnym ważnym meczem po występie w Berlinie. Gdańszczanie już dwa razy pokonali jednak faworytów. Czy będą w stanie uczynić to po raz trzeci i tym samym awansować do finału PlusLigi? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w Wielką Sobotę.

 

2015-03-25_LTG PLAYOFF