Aktualności

Polska Noc Kabaretowa 2020 – Śmiech w wielkim mieście – niezbędnik widza

Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej w ERGO ARENIE już w najbliższy piątek, 6 marca. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

1. Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety w sprzedaży na www.polskanockabaretowa.pl, w punktach sprzedaży Media Markt oraz w kasie nr 2 ERGO ARENY. Kasa czynna  od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00 oraz w dniu imprezy w godz. 10:00 -20:30.

2. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej?

Uznawany będzie bilet w wersji elektronicznej.  Bilet jest jednokrotnego wejścia.

3. Ceny biletów?

Bilety w cenie 90-250 zł. Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny, bez gwarancji miejsca siedzącego.

4. Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga, czy będzie możliwość wypożyczenia sprzętu audio dla osób niedosłyszących?

Osoba niepełnosprawna poruszająca się na wózku inwalidzkim może zakupić bilety poprzez stronę: www.polskanockabaretowa.pl W sprzedaży internetowej wydzielony jest sektor 318. Wypożyczalnia sprzętu dla osób niedosłyszących będzie funkcjonowała w punkcie PION od strony wejścia A1. Więcej informacji o wypożyczalni i innych udogodnieniach dla gości niepełnosprawnych znajdą Państwo tutaj.

5. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Rozkład godzinowy:

  • 19.00 – otwarcie drzwi,
  • 20.00 – start imprezy,
  • ok. 21.45 – przerwa
  • ok. 23.45 – zakończenie

*Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie.

6. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny?

Zakaz fotografowania. Zakaz wnoszenia profesjonalnego sprzętu z wymienną optyką. Na koncert wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.
Wnioski o akredytacje można składać drogą elektroniczną: koncert@op.pl

7. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie obowiązują ograniczenia wiekowe.

8. Regulamin imprezy

https://polskanockabaretowa.pl/regulamin-imprezy/

9. Czy w ERGO ARENIE jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna– 5 zł za sztukę.

10. Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży.

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów.   Wjazd na parking kosztuje 30 zł  dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Płatność TYLKO gotówką!
Bilety na parking można zakupić drogą online w przedsprzedaży w cenie 25 zł (do 24h przed koncertem): https://www.eventim.pl

11. Gastronomia

W hali funkcjonuje  Pub oraz Food Court przy wejściu A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3.

12. Odpowiedzi na dodatkowe pytania

udzielane będą (od poniedziałku do piątku ) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (09:00 – 17:00 )  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl.
W dniu wydarzenia recepcja czynna będzie w godz. 9.00 – 20.00.

02.03.2020

Powrót do listy wiadomości

30 marca 2020

ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na niezbędny sprzęt!

Milion złotych przeznaczy Sponsora Tytularny ERGO ARENY  na zakup sprzętu do jeszcze skuteczniejszej pracy dla ratowników medycznych! Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie dla chorych. ERGO Hestia ustawia się #MuremZaRatownikami i zakupi im sprzęt niezbędny do skutecznego działania każdego dnia. W najbliższych dniach rozpocznie także zbiórkę pieniędzy na środki do walki z pandemią.

30 marca 2020

Komunikat dotyczący najbliższych wydarzeń w ERGO ARENIE

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19), informujemy, że operator ERGO ARENY – Hala Gdańsk Sopot Sp. z o. o. – dostosuje się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo powszechne, w tym za bezpieczeństwo w związku z imprezami masowymi.

06 marca 2020

10. edycja EkstraFAN Ladies ruszyła w ERGO ARENIE

Za nami oficjalne rozpoczęcie kolejnych edycji projektów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies! Przed uczestnikami 12 tygodni ćwiczeń, zdrowego odżywiania i spotkań z ekspertami, a w efekcie lepsze samopoczucie oraz setki zgubionych kilogramów. Zajęcia dedykowane paniom zainaugurowaliśmy 4 marca w ERGO ARENIE.

Archiwum wiadomości