Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja – NIEZBĘDNIK WIDZA

W pierwszą sobotę grudnia sceną ERGO ARENY zawładną ulubione polskie kabarety. Polska Noc Kabaretowa 2021 pod hasłem Reaktywacja rozpocznie się o godz. 19:00.  Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Gdzie kupię bilet? Bilety kupić można on-line za pośrednictwem stron: eBilet.plwww.kabaretowebilety.pl.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Na tej imprezie honorowane będą bilety w formie wydrukowanej, bilety są jednokrotnego wejścia.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. W zależności od kategorii bilety są dostępne w cenach od 90 do 220 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Zamówienie złożyć należy pod adresem koncert@op.pl, komplet informacji udzielany jest drogą mailową.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Wejście na wydarzenie od godziny 18:00.
Czas trwania imprezy: 19:00 – 21:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić profesjonalnego sprzętu, wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Dziennikarze proszeni są o kontakt mailowy z organizatorem pod adresem: koncert@op.pl.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-14387321/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z grudniowych meczów. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl