Polska – Rumunia: komunikat organizacyjny

Po raz kolejny przybywając do  ERGO ARENY sympatycy sportu będą mieli okazję zobaczyć w akcji  reprezentację Polski w piłce ręcznej, która w dniu  18 czerwca 2017 roku zmierzy się z Rumunią w ostatnim meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy EHF EURO Chorwacja 2018.

W naszej reprezentacji nastał czas zmiany pokoleniowej ale niezmiennie kadra narodowa będzie potrzebowała dopingu i wsparcia ze strony kibiców.

W trosce o  zapewnienie komfortu widzów wybierających się do  ERGO ARENY informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody, jak i  Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu – Droga Zielona.  Od strony Sopotu  dojazd będzie możliwy ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi :

  • parking bezpośrednio przy Hali – 20 zł
  • parking zlokalizowany przy ul. Łokietka – 10 zł

Prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co powinno wpłynąć na skrócenie czasu  oczekiwania na wjazd na parking.

Dostępne miejsca parkingowe :

  • bezpośrednio przy ERGO ARENIE – około 700 miejsc
  • pas utwardzony wzdłuż ulicy Łokietka – około 300 miejsc – czas dojścia do hali 3 min.

Mając na względzie możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w  obrębie hali ERGO ARENA, oraz biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu, lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi  dla publiczności otwieramy  o godzinie  13.00.  Warto skorzystać z tej możliwości, by  przybyć wcześniej do hali oszczędzając tym samym czas oczekiwania w korkach, które mogą powstać  przy dojeździe do ERGO ARENY, jak i oczekiwanie na wejście do obiektu.

Dla osób posiadających bilety wykupione w przedsprzedaży internetowej – dedykowany wjazd przy pubie ARENA od ulicy Gospody.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.
Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg, oraz stosowanie się do  poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.
Dodatkowo w dniu 18 czerwca w godzinach 9.00 – 13.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia (nr 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.

Harmonogram imprezy :

  • otwarcie drzwi dla widzów – godz. 13.00
  • początek meczu – 14:30
  • planowane zakończenie : 16.15 – 16.30