POSTprodukcja Dawida Podsiadły jesienią w ERGO ARENIE!

Pod koniec października rusza POSTprodukcja TOUR, trasa koncertowa Dawida Podsiadły dedykowana nadchodzącemu albumowi. Najpopularniejszy polski wokalista w ERGO ARENIE wystąpi ponownie 05.11, a bilety do otwartej sprzedaży trafią już w najbliższy czwartek, 23.06 o godz. 12:00.

Koncerty Dawida Podsiadło to zawsze wyjątkowe wydarzenia. Wiele z nich gromadzi nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów, a bilety wyprzedają się na pniu, czego dowodem jest aktualna seria stadionowych występów. Jesienią artysta ponownie rusza w trasę.

W piątek o północy premiera singla. Pierwszego z WIELU. Tytuł singla to POST. Niemożliwe? A jednak! No ale jak singiel, to chyba jakaś płyta, tak? Oczywiście że tak. Jesienią. Cała płyta. No jak płyta to chyba jakaś trasa, czy źle mówię? Wiadomo że dobrze i jesienią będzie też trasa. Od nazwy pierwszego singla nazywa się POSTprodukcja. Zagramy tam premierowo cały nowy album.” – zapowiada muzyk.
fot. Daniel Jaroszek

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 22 czerwca 2022 o godz. 12:00 TUTAJ. Dostępne w tym czasie wejściówki będą mogli zakupić jedynie klienci Allegro posiadający Allegro Smart!, w tym użytkownicy Smart! Student oraz Smart! na Start. Regularna sprzedaż pierwszej transzy biletów za pośrednictwem strony eBilet.pl ruszy 23 czerwca o godz. 12:00. Druga pula biletów trafi do sprzedaży 24 czerwca, również o 12:00. Do zobaczenia w ERGO ARENIE!