Przyjdź na mecz siatkarzy LOTOSU Trefla i poczuj się jak kierowca rajdowy!

W trakcie meczu gdańskich siatkarzy z AZS-em Politechniką Warszawską na widzów czeka wiele atrakcji związanych nie tylko z siatkówką, ale i… rajdami samochodowymi. Kibice będą mogli ścigać się na symulatorach, pojeździć gokartem, a przede wszystkim spotkać się z czterokrotnym mistrzem Polski – Kajetanem Kajetanowiczem!

 

LTGKajetan Kajetanowicz w ostatnich sezonach zdominował rywalizację w krajowych rajdach. Po zdobyciu czterech tytułów mistrza Polski, w tym roku kierowca LOTOS Rally Team wystartował w mistrzostwach Europy. W ośmiu rundach Kajetan pokazał ducha walki i świetne tempo, dzięki czemu w debiutanckim sezonie zgromadził na swoim koncie aż 100 punktów. Ten wynik uplasował Polaka na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej mistrzostw. To jednak nie jedyne osiągnięcia Kajetanowicza w tym sezonie. Postawa i jazda przyniosły mu dwa wyjątkowe wyróżnienia. Pierwsze – FIA ERC Gravel Masters – to nagroda przyznawana załodze, która była najszybsza w rajdach rozgrywanych na szutrze. Drugie – Colin McRae Flat Out Trophy – otrzymał za bezkompromisowe tempo w morderczym, szutrowym Rajdzie Cypru. Najbliższą okazją do „przybicia piątki” z Kajetanowiczem, będzie mecz pomiędzy drużyną LOTOSU Trefla, której Kajto od dawna kibicuje, a AZS-em Politechniką Warszawską.

 

Kajetanowicz do ERGO ARENY przyjedzie swoim rajdowym samochodem, Subaru Impreza. Wszyscy chętni w trakcie meczu otrzymają niepowtarzalną okazję do spotkania z mistrzem, a także sprawdzenia się w roli profesjonalnego kierowcy LOTOS Rally Team. Fani będą mogli nie tylko zobaczyć samochód mistrza, ale też ścigać się z nim na rajdowym symulatorze! „Wyścigi” eliminacyjne w ERGO ARENIE rozpoczną się już o godz. 17.00, a od 17.25 najszybsi zawodnicy będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w pojedynku z czterokrotnym mistrzem Polski. Na najlepszych kierowców, a także autorów najciekawszych rajdowych „selfie”, czekają atrakcyjne nagrody, m.in. odzież z oficjalnej kolekcji Kajetana Kajetanowicza. Dzieci będą mogły z kolei skorzystać z elektrycznego gokarta z gdańskiego toru PitStop.

 

Samo spotkanie LOTOSU Trefla Gdańsk z AZS-em Politechniką Warszawską również zapowiada się interesująco. W minioną niedzielę gdańszczanie przy komplecie publiczności w Gdynia Arena ograli wicemistrzów Polski i dotychczasowych liderów tabeli, Asseco Resovię Rzeszów. Na kolejne spotkanie gdańszczanie wracają już do ERGO ARENY. Ich rywalem będzie zespół ze stolicy, który dotąd wygrał sześć z jedenastu meczów, pokonując m.in. Cuprum Lubin i Transfer Bydgoszcz, a także urywając punkt Jastrzębskiemu Węglowi. Filarem młodej drużyny AZS-u jest 20-letni Michał Filip, aktualnie najlepiej punktujący i atakujący zawodnik PlusLigi.

 

Mecz LOTOSU Trefla Gdańsk z AZS-em Politechniką Warszawską rozpocznie się w sobotę, 29 listopada, o godz. 18.00 w ERGO ARENIE. Najtańsze ulgowe wejściówki na to spotkanie dostępne są już za 10 złotych, zaś ceny biletów normalnych rozpoczynają się od 15 złotych. Można je nabywać za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, w kasach ERGO ARENY, w Sklepie Koszykarza, na stoiskach sieci Toys4Boys w Galerii Bałtyckiej i Centrum Riviera, w Hotelu Haffner i siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot.

 

/źródło: Biuro Prasowe LOTOS Trefl Gdańsk/