Rekordowa szkoła ze zdjęciem z brązowym medalistą Mistrzostw Świata w Katarze!

To będzie też wielka gratka dla młodych fanów piłki ręcznej!  Uczniowie szkoły, która najliczniej będzie reprezentowana w ERGO ARENIE podczas  meczów Wybrzeża Gdańsk z Wisłą Orlen Płock i VIVE Tauron Kielce  będą  mogli zrobić zdjęcie z wybranym przez siebie zawodnikiem – reprezentantem Polski, brązowym medalistą Mistrzostwa Świata w Katarze.

Akcja kierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne)  Aby mieć możliwość zrobienia zdjęcia z ulubionym piłkarzem ręcznym należy zebrać jak największą grupę uczniów z opiekunem. Zgłoszenie należy przesłać do adres: marketing@wybrzeze-gdansk.pl. Cena jednego biletu dla grup zorganizowanych to 5 zł.

W obu zespołach, które w marcu zagrają w ERGO ARENIE występuje w sumie aż 11. reprezentantów Polski! W sobotę 7 marca  o godz. 17.30 rywalem Wybrzeża Gdańsk będzie Wisła Orlen Płock.  W barwach wicemistrza Polski zobaczymy m.in.  Mariusza Jurkiewicza, Kamila Syprzaka, Adama Wiśniewskiego, Michała Daszka i Marcina Wicharego.

W środę  18 marca  o godz. 18.00 przeciwnikiem Wybrzeża będzie jedna z najlepszych aktualnie drużyn w Europie – VIVE Tauron Kielce. W zespole Mistrza Polski występuje 6. brązowych medalistów MŚ w Katarze. Są to:  Sławomir Szmal, Michał Jurecki, Karol Bielecki, Piotr Chrapkowski, Krzysztof Lijewski i Piotr Grabarczyk.

Zgłoszenia przyjmowane będą  do godz. 12.00 , 6 marca (Wisła Płock) i godz. 12.00,  17 marca (VIVE Kielce). Organizatorzy meczu skontaktują się ze szkołą, której uczniowie w największej grupie pojawią się na meczach w ERGO ARENIE.