Rusza kampania #DobryDojazd na imprezę do ERGO ARENY!

Startuje kampania #DobryDojazd, w ramach której widzowie, fani i kibice udający się na wydarzenia do ERGO ARENY komunikacją miejską lub przyjeżdżający do obiektu ze stosownym wyprzedzeniem liczyć mogą na moc niespodzianek.

Dogodna lokalizacja hali pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM, a decyzja o szybszym dotarciu do obiektu może zwiększyć komfort zarówno uczestników imprez jak i sąsiadów hali.

Classic Catering zaprasza na specjalne promocje

Czas ma znaczenie, również w ERGO ARENIE! A gdyby tak oszczędzić czas spędzony w aucie i spędzić go w jednej z nowoczesnych stref gastronomicznych? Omiń korki, przyjedź szybciej, wejdź do hali przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem imprezy i skorzystaj ze specjalnych promocji przygotowanych przez Classic Catering.

Na hasło #DobryDojazd w miesiącach listopad-luty liczyć możesz na:

– rozgrzewającą herbatkę zimową w cenie 5 złotych,

– 2 kawy w cenie 1,

– tortillę mięsną lub wegetariańską w cenie 10 złotych,

Promocja wygasa każdorazowo pół godziny przed startem danej imprezy.

Kluby spod znaku Trefla nagradzają dobre praktyki

Trefl Gdańsk i Trefl Sopot namawiają do korzystania z komunikacji miejskiej nie tylko przed meczami Plusligi i Energa Basket Ligi w ERGO ARENIE! Jeszcze w tym roku wybierasz się na FAME MMA 12, sanah, Polską Noc Kabaretową 2021 Reaktywacja, Christmas Time! Concert lub 4 Nations Cup?

Przyjedź na imprezę tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem SKM, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed każdą z powyższych imprez to trzy podwójne zaproszenia na wybrany mecz gdańskich siatkarzy lub sopockich koszykarzy! Jedna decyzja – podwójna dawka emocji w ERGO ARENIE!

Aby do wiosny!

Wokół hali funkcjonuje oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów, jest też miejsce do zaparkowania tak popularnych dziś hulajnóg elektrycznych. Gdy tylko przed halą pojawią się pierwsze przebiśniegi, a na ścieżki rowerowe po sezonie zimowym wrócą rowerzyści, do puli nagród za #DobryDojazd trafią zaproszenia i rabaty przygotowane przez sopocki MOSiR.

Do ERGO ARENY dotrzeć można pociągami SKM, najbliżej hali zlokalizowane są: przystanek Sopot Wyścigi (dojście ulicami Polną i Łokietka – 15 min) i przystanek Gdańsk Żabianka (dojście ulicami Subisława i Rybacką – 10 minut), tramwajami i autobusami ZTM: do dyspozycji pasażerów udających się do ERGO ARENY są: 2 dzienne linie autobusowe (148 i 227), 3 linie nocne: N4, N12, N13 i 5 linii tramwajowych: 2, 4, 5, 6, 8 oraz trolejbusem ZKM (linia 31), który trasę zaczyna i kończy na parkingu ERGO ARENY.

Rozkład jazdy poszczególnych linii, mapkę ukazującą najbliższe przystanki, a także promocje i atrakcje przygotowane przed danymi imprezami znaleźć można każdorazowo na stronie www.ergoarena.pl w zakładce Dla Odwiedzających – #DobryDojazd.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.