Rusza sprzedaż karnetów na mecze siatkarzy LOTOSU Trefla Gdańsk!

11 sierpnia do sprzedaży trafią karnety na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk. Najtańsze ulgowe abonamenty kosztować będą zaledwie 25 złotych, ceny normalnych zaczynają się od 160 zł. Karnet jest gwarancją stałego miejsca, zniżki i pierwszeństwa w zakupie kolejnych wejściówek, rabatu na zakup koszulki klubowej, a przede wszystkim nawet 140 zł oszczędności.

Już w pierwszy weekend października wystartuje powiększona PlusLiga, w której po raz pierwszy w historii zagra 14 drużyn. W rundzie zasadniczej kibice gdańskich siatkarzy obejrzą więc aż 13 pojedynków ligowych. Wstęp na wszystkie mecze, a także ewentualne spotkania Pucharu Polski, zapewnia kupno sezonowego abonamentu.

Zakup karnetu gwarantuje przy tym oszczędność równą cenie przynajmniej trzech pojedynczych biletów oraz miejsce na trybunach podczas wszystkich domowych meczów LOTOSU Trefla, również tych, które z konieczności rozegrane zostaną w halach mniejszych od ERGO ARENY. Ponadto wszystkie osoby, które kupią karnety, otrzymają 50 proc. zniżki na dowolną koszulkę z klubowego sklepu, w tym również koszulki meczowe czy treningowe, a także specjalny rabat w www.sklepsiatkarza.pl

Za całosezonowy karnet dla dziecka do lat 13 jego rodzice zapłacą zaledwie 30 złotych. Karnety ulgowe, do których uprawnieni są studenci i seniorzy, kosztują od 130 do 240 złotych, zaś ceny pełnopłatnych rozpoczynają się od 190 złotych.

Co ważne, karnetowicze z ubiegłego sezonu na zakup abonamentów otrzymają 15 proc. zniżki, co pozwoli im dodatkowo zaoszczędzić od 20 do nawet 50 zł. Dzięki temu cena ich karnetu prawie się nie zmieni w porównaniu z zeszłym rokiem, mimo że karnet obejmować będzie większą liczbę spotkań. Kibice, którzy przed tą rundą zdecydują się na jego kupno, zagwarantują sobie podobny rabat na rundę play-off i sezon 2015/2016.

Karnety trafią do sprzedaży 11 sierpnia. Przez pierwszy tydzień nabywać je będą mogły wyłącznie osoby, które posiadały karnet w ubiegłym sezonie. Będą mogły one zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu lub wybrać nową lokalizację. Wolna sprzedaż karnetów rozpocznie się 18 sierpnia.

Sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem strony internetowej www.trefl.kupbilety.pl Zakupione karnety będzie można odbierać w siedzibie klubu lub bezpośrednio przed pierwszymi meczami. Istnieje też możliwość dostarczenia ich drogą pocztową. Do zakupu karnetu konieczne jest wyrobienie karty kibica, której koszt wynosi 10 złotych.

Już w sierpniu kibice będą mogli również kupić wejściówki na pierwsze mecze sezonu PlusLigi z udziałem gdańskich siatkarzy. Podobnie jak w zeszłym sezonie ceny pojedynczych biletów uzależnione są od wybranego sektora oraz przeciwnika. Do pierwszej kategorii zaliczono spotkania z najbardziej utytułowanymi i najlepszymi zespołami ligi – PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią, Jastrzębskim Węglem i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Pozostałe dziewięć spotkań znajduje się w drugiej, tańszej kategorii.

W porównaniu do ubiegłorocznego cennika wejściówek obniżono cenę i zwiększono dostępność miejsc w sektorach 117 i 122. Dzięki temu każdy będzie mógł obejrzeć mecz LOTOSU Trefla za zaledwie 15 złotych, a osoby uprawnione do zniżek za wejściówkę zapłacą jedynie 10 złotych. Koszt pojedynczych biletów w pozostałych sektorach nie uległ zmianie.

2014-08-07_Cennik biletów i karnetów 2014-2015 LTG

/Biuro Prasowe LOTOSU Trefla Gdańsk/