Ruszyły zapisy na warsztaty fotograficzne ERGO ARENA & IGERSGDANSK!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej, dzięki którym uczestnicy poznają potencjał ukryty w swoich smartfonach i nauczą się robić niesamowite zdjęcia. Organizatorem wakacyjnego cyklu fotograficznego jest Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY we współpracy z przedstawicielami IGERSGDANSK – pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie.

Prowadzone przez IGERSGDANSK warsztaty to cykl trzech spotkań (poniedziałek, środa, piątek), podczas których uczestnicy odbędą mnóstwo ćwiczeń praktycznych i poznają sprawdzone aplikacje do edycji zdjęć. A wszystko to w bardzo fotogenicznej przestrzeni ERGO ARENY!

Wielkim finałem cyklu warsztatów będzie pokaz zdjęć uczestników warsztatów wyświetlony na ekranie LED HD zawieszonym na elewacji ERGO ARENY.

Program warsztatów:

  • Poniedziałek: Uniwersalne sposoby na udane kompozycje + nauka zdjęć architektury
  • Środa: Sposoby na niebanalne portrety – ćwiczenia praktyczne
  • Piątek: Sposoby na fotografowanie natury – ćwiczenia praktyczne

Warsztaty odbywają się w ERGO ARENIE (wejście C-1), w czterech cyklach (27-31 lipca, 3-7 sierpnia, 10-14 sierpnia i 17-21 sierpnia 2020).
W każdym cyklu może wziąć udział do 30 osób. Więcej informacji, przekierowanie do rejestracji oraz regulamin warsztatów znaleźć można tutaj.

W razie dodatkowych pytań odnośnie warsztatów zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem Igersgdansk@gmail.com

Organizatorem warsztatów jest Spółka Hala Gdańsk-Sopot – operator ERGO ARENY, Partnerami Strategicznymi Miasto Gdańsk i Miasto Sopot, a Patronami Medialnymi Trojmiasto.pl i ESKA Trójmiasto.