Scorpions: pierwsze wspomnienie

Lata mijają, a muzyka Scorpions jest nadal aktualna. Dla jednych to tylko porządne gitarowe granie, dla drugich – klasyka rocka, a dla jeszcze innych – to coś więcej: wspomnienia, które nigdy nie przeminą! Koncert legendarnej grupy w ERGO ARENIE już 23 lipca

A jakie jest Twoje pierwsze wspomnienie z muzyką niemieckiej legendy?

– Dyskoteki szkolne, to jedno z moim pierwszych wspomnień z muzyką Scorpions. Zgrywaliśmy z radia różnego rodzaju utwory na kasety i potem każdy miał swoją składankę przebojów, puszczaliśmy je i tańczyliśmy przy balladach Scorpions – wspomina Tomasz Kasprzyk, dziennikarz muzyczny.

https://www.youtube.com/watch?v=CpWBxgj1tQ4

– Pierwsze emocje jakie towarzyszą mi z muzyką Scorpions, które pamiętam to czasy mojego dzieciństwa, kiedy w radiu leciała bardzo wartościowa muzyka, czyli największe ballady Scorpions. To są klasyki, na których wychowało się kilka pokoleń, te piosenki wszyscy kochają niezależnie od wieku – dodaje Arek Kłusowski, artysta młodego pokolenia.

Giganci rocka czyli Scorpions zagrają ponownie w Polsce. Zapraszamy  23 lipca do ERGO ARENY. Wejściówki można nabywać poprzez strony: prestigemjm.com i ebilet.pl oraz w kasie nr 2 ERGO ARENY.