Siatkarskie karnety na sezon 2023/2024 już dostępne!

Siatkarska Plusliga rusza dopiero 21 października, ale całosezonowy abonament na najlepszą polską siatkówkę w wydaniu ligowym w ERGO ARENIE nabyć można już teraz! Ceny karnetów na domowe mecze Trefla Gdańsk rozpoczynają się od 280 zł dla nowych kibiców (abonamenty ulgowe) i 220 zł dla osób przedłużających swój dostęp do siatkarskich emocji na żywo.

Podobnie jak w sezonie 2022/2023 gdańszczanie w rozgrywkach 2023/2024 rozegrają 15 meczów jako gospodarze w fazie zasadniczej i kolejne w play-offach (min. jeden mecz, max. cztery starcia). W minionym sezonie Trefl Gdańsk wszystkie mecze przed własną publicznością rozgrywał w ERGO ARENIE i takie samo jest założenie na nadchodzące rozgrywki. Hala położona na granicy Gdańska i Sopotu to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce i jednocześnie wyjątkowy jak na potyczki ligowe.

ERGO ARENA stwarza możliwości organizacji wokół meczów rozbudowanych stref dla dzieci, przeprowadzania multimedialnych animacji, a także jest znana ze swoich wygodnych foteli oraz bardzo wysokiego komfortu kibicowania – także pod kątem takich udogodnień jak dostępność parkingu, food courtów, czy pokoju dla mam karmiących wraz z bawialnią dla najmłodszych. Mecze „gdańskich lwów” to z kolei wydarzenia dla całych rodzin, podczas których panują niezwykle pozytywne emocje i które z roku na rok są popularniejszym sposobem spędzania czasu wolnego w Trójmieście. Dzięki Sponsorom klubu małych kibiców przez całe wydarzenie zabawia znany z telewizji Treflik, któremu towarzyszy Airnest Portu Lotniczego Gdańsk. Choć w tym roku sezon PlusLigi rusza dopiero 21 października, już teraz można zagwarantować sobie miejsce wśród siatkarskiej, lwiej społeczności, która uwielbia treflowe emocje.

Karnet korzystny cenowo

Ceny karnetów na sezon 2023/2024 zostały skorygowane o podwyżkę cen jednorazowych biletów, która dotyczy sektorów pomarańczowych oraz czerwonych. Niezmienne pozostają ceny jednorazowych wejściówek do sektorów zielonych, jednak one – tak samo jak w latach ubiegłych – są wyłączone ze sprzedaży karnetowej. Ceny karnetów zaczynają się więc od 280 zł za abonamenty ulgowe i 380 zł w przypadku karnetów normalnych dla nowych kibiców oraz odpowiednio 220 i 300  zł dla osób przedłużających abonamenty w sektorach pomarańczowych. Z kolei w strefie czerwonej ceny wynosić będą 450 zł za karnety ulgowe i 550 zł za abonamenty normalne dla nowych kibiców i odpowiednio 360 zł i 445 zł dla osób przedłużających. To oznacza, że maksymalna (w najdroższej strefie czerwonej) średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to trochę ponad 28 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niespełna 35 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek.

Ceny biletów będą się natomiast kształtować w przedziałach 10 – 45 zł podczas spotkań kategorii standard oraz 15 – 55 zł podczas meczów rangi topowej (z Grupą Azoty ZAKSĄ, Jastrzębskim Węglem, Aluronem CMC, PGE Skrą, Projektem Warszawa oraz Asseco Resovią).

Blisko -20% dla karnetowiczów z sezonu 2022/2023

Już od kilku sezonów Trefl Gdańsk przygotowuje zniżkę dla osób przedłużających karnety. W zależności od konkretnego rodzaju karnetu wynosi ona od 19 do 21%. Posiadacze karnetów z sezonu 2022/2023 zniżkę mają wkalkulowaną w systemie sprzedaży po kliknięciu w zakładkę ‚przedłużenie’ w górnej sekcji strony, a miejsca z sezonu 2022/2023 będą zarezerwowane do końca września.

Klub tym samym zachęca do ciągłości zakupu całosezonowych abonamentów. Dla osób przedłużających karnety maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz to 22,5 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niecałe 28 zł dla właścicieli abonamentów normalnych.

Zniżki

Na kogo czekają zniżki podczas spotkań Trefla Gdańsk? Ulgowe karnety i bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat.

Przypominamy również, że dzieci do 7. roku życia wstęp na mecze mają darmowy, ale kibicują wówczas z kolan rodziców.

Gdzie kupić?

W sezonie 2022/2023 karnety można kupować tylko online na www.gdanskielwy.pl. Miejsca dla osób przedłużających swoje abonamenty są zarezerwowane do końca września.