Sierpniowe emocje w ERGO ARENIE

Druga część wakacji w ERGO ARENIE zapowiada się bardzo ekscytująco! 7 sierpnia na granicy Gdańska i Sopotu zorganizowany zostanie Hip-Hop Festival 3miasto, a trzy tygodnie później na Placu Dwóch Miast odbędzie się pierwsza gala MMA High League. Bilety na oba wydarzenia są już w sprzedaży!

Szóstą edycję Hip Hop Festivalu 3Miasto by Fresh N Dope organizatorzy zapowiadają jako imprezę muzyczną w nowej formie z odświeżonym lineupem. W pierwszą sobotę sierpnia na scenie ERGO ARENY wystąpią m.in. gdańszczanin Kizo czy autor świeżych, radiowych hitów Sobel. Pełne zestawienie artystów i przekierowanie do biletów znaleźć można tutaj.

Wielkie show i pierwsza gala MMA organizacji HIGH League odbędzie się 28 sierpnia 2021 w ERGO ARENIE! W oktagonie zawalczą raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci oraz telewizji. O atmosferę zadba charyzmatyczny Arkadiusz „Pan” Pawłowski, a na specjalnej scenie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L. Wejściówki na to wydarzenie również można już nabyć, komplet informacji znajduje się tutaj.