Sportowa ERGO ARENA zachęca do treningu mentalnego!

Sportowa ERGO ARENA ruszyła! Premierowe odcinki serii, której celem jest poprawa kondycji psychofizycznej mieszkańców Sopotu i Gdańska, publikowane są na kanałach ERGO ARENY w serwisach Facebook i YouTube w soboty o godz. 10:00. W najbliższej odsłonie, 20.02, spotkamy się on-line z Moniką Najdą – trenerką mentalną, która indywidualnie pracuje m.in. z siatkarzami Trefla Gdańsk i koszykarzami Trefla Sopot.

„Sama też jestem sportowcem, wcześniej zawodowym, a teraz dla własnego zdrowia biegam półmaratony i inne cykliczne biegi. Wspieram swoich sportowców pomagając im w definiowaniu celów, budowaniu pewności siebie, budowaniu przewagi przy wykorzystaniu wewnętrznego potencjału. To, nad czym pracuję ze sportowcami, to głównie nauka koncentracji, wiara we własne możliwości, nabycie nawyku zwyciężania i jednocześnie prawa do porażki” – zdradza Monika Najda.

Trenerka na spotkanie on-line w ramach Sportowej ERGO ARENY przygotowała program, który uwzględni 4 zagadnienia:

  • Zrozumieć siebie – dlaczego częściej wybieramy strefę komfortu, aniżeli realizujemy stawiane sobie wyzwania?
  • Jak obudzić w sobie olbrzyma – czyli człowiek, jako wybitna jednostka mentalna…
  • Proste sposoby jak zbudować w sobie nowy nawyk prowadzący do dłuższego życia!
  • Trzy narzędzia treningu mentalnego, by szybciej i łatwiej przystąpić do aktywności fizycznej.

O sobotniej prelegentce więcej przeczytacie na stronie www: https://www.mentalnytrener.pl/ oraz w serwisach społecznościowych: https://www.facebook.com/trener.mentalny.monika https://www.instagram.com/run_coaching_moniq/

Cykl Sportowa ERGO ARENA jest nieodpłatny, ćwiczyć może każdy, wystarczy, że polubicie nas na Facebooku lub zasubskrybujcie nasz kanał w serwisie YouTube! Do zobaczenia on-line w sobotę o 10:00.