Sportowa ERGO ARENA zaprasza do wspólnych treningów!

Śledzisz poczynania lokalnych drużyn sportowych? Myślisz o treningach z profesjonalistami, ale wciąż szukasz odpowiedniej motywacji? Dołącz do naszej ekipy i ćwicz z nami. Cykl Sportowa ERGO ARENA rusza już w najbliższą sobotę, 13.02 o godz. 10:00. Premierowe odcinki publikowane będą zawsze na kanałach ERGO ARENY w serwisach Facebook i YouTube.

Za poszczególne jednostki treningowe odpowiadać będą reprezentanci sopockich i gdańskich klubów sportowych. Prowadzący podzielą się z widzami swoją wiedzą na temat przygotowania fizycznego oraz treningu funkcjonalnego, zachęcając tym samym do poprawy kondycji fizycznej w realiach pandemii w sezonie zimowym oraz do bacznego obserwowania poczynań naszych zawodników i zawodniczek w profesjonalnym sporcie.

Na pierwszy odcinek Sportowej ERGO ARENY zaprasza rugbysta Mateusz Plichta, łącznik młyna w Ogniwie Sopot i student ostatniego roku studiów magisterskich AWFiS w Gdańsku na kierunku Wychowanie Fizyczne. Reprezentant i aktualny Mistrz Polski razem ze swoim sopockim klubem plasuje się obecnie na pierwszym miejscu w tabeli Ekstraligi rugby ze znaczną przewagą nad drugim zespołem.  

Cykl Sportowa ERGO ARENA jest nieodpłatny, ćwiczyć może każdy, wystarczy, że polubicie nas na Facebooku lub zasubskrybujcie nasz kanał w serwisie YouTube! Do zobaczenia on-line w sobotę o 10:00.

____

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19