STAR WARS IN CONCERT W ERGO ARENIE – konkurs

Od premiery filmu Star Wars minęło już ponad 40 lat. W tym czasie obraz stał się kultowym dziełem, prawdziwym przełomem w kinematografii. Kreacje bohaterów, historia i sposób nakręcenia filmu, zmieniło postrzeganie sztuki filmowej. W konkursie organizowanym przez operatora ERGO ARENY do zdobycia pięć podwójnych zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie: projekcję Gwiezdnych Wojen: Epizod IV – Nowa Nadzieja na ogromnym ekranie, w towarzystwie Praskiej Orkiestry Symfonicznej.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „STAR WARS IN CONCERT W ERGOARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć odpowiedzi na dwa pytania oraz rozwinąć punkt numer 3:

  1. W którym roku swoją premierę miał film Gwiezdne wojny: Część IV – Nowa nadzieja?
  2. Kto jest autorem ścieżki dźwiękowej do filmu?
  3. Bardzo chcę zobaczyć ten hit na wielkim ekranie, ponieważ…

Wiadomości należy przesyłać do środy (10 października 2018, do godz. 23.59). Komisja konkursowa wybierze autorów poprawnych oraz, w przypadku pytania numer 3, najciekawiej umotywowanych odpowiedzi, których nagrodzi zaproszeniami.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU