Sting wraca do ERGO ARENY w czerwcu 2024!

The Cherrytree Music Company i Live Nation oficjalnie ogłaszają, że 17-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting, wystąpi 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 24 listopada 2023 na stronie www.livenation.pl.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: „Fields of Gold”, „Roxanne”, „Every Breath You Take”, „Message in a Bottle” i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian „bezkonkurencyjnym” za jego „niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop”.

Członkowie fanklubu Stinga będą mieli dostęp do przedsprzedaży na stronie www.sting.com.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada o godzinie 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środa, 22 listopada o godz. 12:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00.

6 czerwca 2024 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Więcej informacji o trasie, biletach oraz działalności fan clubu można znaleźć na stronie www.sting.com.

O Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, składająca się ze światowych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts oraz Live Nation Sponsorship. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.livenationentertainment.com.