Świętuj 7. urodziny ERGO ARENY!

Mija 7 lat od kiedy jesteśmy z Wami i dla Was! Dokładnie 18 sierpnia 2010 r. „meczem otwarcia” siatkarzy Polska – Brazylia  rozpoczęła działalność ERGO ARENA. Z tej okazji przygotowaliśmy okolicznościowy konkurs, w którym wygrać będzie można zaproszenia na wydarzenia w hali na granicy Gdańska i Sopotu.

W ciągu 7 lat w ERGO ARENIE odbyło się  890 imprez, które obejrzało 2 746 664 widzów. Najwięcej, bo 446 to imprezy sportowe, 118. koncertów i 326. wydarzeń o charakterze imprez rodzinnych , przedstawień, show, targów, konferencji itp.

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila z tytułem: BILETY NA URODZINY,  podpisanego imieniem oraz nazwiskiem uczestnika. W  wiadomości należy zawrzeć swoje zdjęcie z jednej z imprez w ERGO ARENIE,  oraz do 5 zdań komentarza do tego wspomnienia. Wiadomości należy przesłać do czwartku (24 sierpnia 2017 do godz. 20.00) Komisja konkursowa wybierze bohaterów 6 najbardziej wyjątkowych zdjęć-wspomnień, których nagrodzi zaproszeniami na wydarzenia w ERGO ARENIE.

Czekamy na Wasze wspomnienia!

REGULAMIN KONKURSU