Szczepibus przed Hip Hop Festivalem 3Miasto w ERGO ARENIE

Już w najbliższą sobotę, 07.08, przed ERGO ARENĄ przyjąć będzie można jedno- lub dwudawkową szczepionkę przeciw COVID-19. Szczepienia przy okazji Hip Hop Festivalu 3Miasto w ERGO ARENIE podawane będą w gdyńskim Szczepibusie w godz. 15:00-20:00.

Szczepibus zlokalizowany zostanie w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia głównego do hali (A1), dostępne będą szczepionki koncernów Pfizer oraz Johnson&Johnson (szczepionka jednodawkowa). Obsługę medyczną Szczepibusa zapewnią Szpitale Pomorskie, czyli operator punktu szczepień, który w ERGO ARENIE funkcjonuje od kwietnia. Rejestracja na sobotnie szczepienie możliwa będzie bezpośrednio w Szczepibusie – zainteresowani muszą pamiętać o przygotowaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Zaszczepić się będzie mógł każdy zainteresowany – nie tylko uczestnicy sobotniej imprezy. Młodzież do 18 r.ż. proszona będzie o przedstawienie zaświadczenia podpisanego przez prawnego opiekuna.

fot. Fotobank.PL / ERGO ARENA

Wspólne działania Szpitali Pomorskich, sopockiego, gdyńskiego oraz gdańskiego magistratu podejmowane są w ramach akcji #zaszczepsięwERGOARENIE. Zachęcamy do budowania zbiorowej odporności w oczekiwaniu na bogatą w wydarzenia jesień w hali na granicy Gdańska i Sopotu.