„Szlachetna Paczka” przekazana

Pracownicy, partnerzy oraz przyjaciele operatora ERGO ARENY – Spółki „Hala Gdańsk-Sopot” po raz kolejny włączyli się w ogólnopolską akcję „Szlachetna Paczka”. Na początku grudnia w obiekcie przeprowadzona została zbiórka na rzecz ciężarnej Pani Agnieszki*, która w Dolnym Wrzeszczu samotnie wychowuje dwóch synów – Krzysia i Krystiana*.

W ubiegły weekend rodzinę odwiedziła Prezes Zarządu Spółki – Magdalena Sekuła razem z Patrycją Tarnowską – Managerem ds. Projektów Społecznych. Panie przekazały 18 paczek z żywnością, artykułami chemicznymi, materiałami szkolnymi, zabawkami i ubraniami. Rodzina otrzymała również  kuchenkę elektryczną, wózek dziecięcy oraz kartę upominkową do sklepu obuwniczego. Niespodzianką dla pani Agnieszki były wymarzone perfumy. Po spotkaniu w domu i przekazaniu paczek chłopcy z mamą wzięli udział w mikołajkowym wydarzeniu w ERGO ARENIE dedykowanym najmłodszym gościom – Vito i Bella Show.

Jesteśmy szczęśliwi, że znów mogliśmy zaangażować się w tak piękną inicjatywę. Cieszymy się, że udało nam się pomóc w przygotowaniach do świąt pani Agnieszce i jej synom. Słowa wdzięczności kierujemy do osób prywatnych (w szczególności do Pani Joanny z Urzędu Miasta w Sopocie) i firm zaangażowanych w naszą zbiórkę: Izofonis, Ortostop, Trefl S.A., Decathlon i hurtowni zabawek Remix Kaja.

„Szlachetna Paczka” to ogólnopolski projekt społeczny, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, wspólnymi siłami, wywołamy uśmiech na twarzach kolejnej rodziny w potrzebie. Warto pomagać!

*imiona zostały zmienione