„Szlachetna Paczka” z ERGO ARENY

Dzięki zaangażowaniu pracowników i przyjaciół operatora ERGO ARENY – Spółki „Hala Gdańsk-Sopot”, na początku grudnia prowadzona została zbiórka na rzecz pokrzywdzonego losem rodzeństwa z, oddalonej o 150 kilometrów od hali, wsi Kalmuzy pod Kwidzynem.

Akcja odbyła się w ramach „Szlachetnej Paczki” – ogólnopolskiego projektu społecznego, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Radość, wzruszenie i wdzięczność towarzyszyły zarówno darczyńcom, jak i Pani Teresie i Panu Leonowi – adresatom naszej „Szlachetnej Paczki”. Udało się zebrać: artykuły spożywcze, chemiczne, ciepłe ubrania, kołdry i pościele, a z uzbieranych środków pieniężnych zakupiono wymarzoną wersalkę i karty upominkowe na zakup nowego, zimowego obuwia.

Cieszymy się, że mogliśmy zaangażować się w tak piękną inicjatywę i pomóc w przygotowaniach do świąt pani Teresie oraz Panu Leonowi. Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w naszą zbiórkę. Szczególne podziękowania należą się Gminie Miasta Sopotu, która umożliwiła nam transport paczek na drugi koniec województwa.

Warto pomagać!

Galeria z przekazania „Szlachetnej Paczki”: