Tadeusz Błażusiak kontra największe gwiazdy światowego SuperEnduro w ERGO ARENIE!

To będzie niesamowite starcie tytanów! Broniący tytułu pięciokrotny Mistrz Świata,  złoty medalista X-Games – Tadeusz „Taddy” Błażusiak kontra najlepsi zawodnicy globu po raz pierwszy w historii pojawią się w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. 6 grudnia ekstremalne wyścigi na motocyklach crossowych odbędą się na torze zbudowanym z ziemi, ogromnych opon, drzewa i  głazów. Tego nie można przegapić!

 

Taddy Blazusiak - PortraitPodczas Polskiego Grand Prix emocje będą na najwyższym poziomie ! już dziś cała światowa czołówka potwierdziła swój udział podczas grudniowych [6.12.2014] zawodów SuperEnduro w ERGO ARENIE znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu. Aby wygrać, każdy z nich będzie musiał zmierzyć się z bardzo wymagającym torem z przeszkodami  ale przede wszystkim, będzie musiał pokonać naszego, niezwykle utalentowanego i utytułowanego, reprezentanta – Tadka Błażusiaka. Jonny Walker, Cody Webb, Kyle Redmond, czy Tylor Robert wiedzą, że to nie będzie łatwe zadanie. Zawodnicy z Taddym na torze spotykali się niejednokrotnie i niejednokrotnie dostawali od Polaka niezłego łupnia. Nie bez powodu Błażusiak pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata, Mistrza AMA Endurocrossu w USA, czy wygrywał zawody Erzberg Rodeo. Taddy to trudny przeciwnik, który jest szybki i potrafi zachować zimną krew w obliczu trudnych sytuacji, a do tego będzie wspierany przez tłumy niesamowitych polskich kibiców.

 

Czy Tadek Błażusiak wygra w ERGO ARENIE? Statystyki rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Świata SuperEnduro są bezlitosne dla jego rywali, Taddy dwa razy wygrywał, a raz zajął drugie miejsce. Oczywiście jest naszym faworytem i liczymy  na jego  wspaniały występ.

 

Warto zaznaczyć iż 6 grudnia w ERGO ARENIE zobaczymy także kilku innych Polaków m.in.: Pawła Szymkowskiego, który w zeszłym roku w Mistrzostwach Świata zajął świetne, piąte miejsce w kategorii Junior, nie zabraknie także wielokrotnego Mistrza Polski  – Łukasza Kurowskiego.

 

Jeśli chcecie zobaczyć wydarzenie jakiego jeszcze nigdy w ERGO ARENIE nie było, nie zwlekajcie z zakupem biletów. Wielkie emocje gwarantowane!

 

Bilety dostępne w cenie od 79,00 zł. w kasie w ERGO ARENIE oraz na: www.eventim.pl

 

Na imprezę zapraszają: Łódzki Klub Motorowy oraz Sportainment.

 

Taddy Blazusiak - Action

2014-10-27_Official_Poster_Super_Enduro_Gdansk_2015_