Aktualności

The Jacksons po raz pierwszy w Polsce!

Jedna z najbardziej znanych grup w historii muzyki wystąpi w ERGO ARENIE 4 września 2020. Bilety do otwartej sprzedaży trafią w środę, 12 lutego.

Jackie, Tito, Jermaine, Marlon i Michael, pięciu braci z Gary w stanie Indiana, znanych pierwotnie jako Jackson 5, a później jako Jacksons, osiągnęli szczyt światowej sławy dzięki połączeniu niezwykłego talentu muzycznego i spektakularnych choreografii. Grupa, która wylansowała solową karierę legendarnego Michaela Jacksona, autorzy takich hitów jak „ABC”, „I’ll be there”, czy „I Want You Back”, zagrają w ERGO ARENIE 4 września 2020.

Koncert braci Jackson na gdańsko-sopockiej granicy będzie częścią światowej trasy, w ramach której fani świętować będą 50 lat działalności jednego z najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów wykonujących muzykę pop. Nie zabraknie przebojów boysbandu oraz muzycznych hołdów oddanych słynnemu bratu.

Więcej informacji o koncercie znaleźć można tutaj.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie w kasie numer 2 ERGO ARENY, przez stronę Ticketmaster.pl oraz w punktach stacjonarnych Ticketmaster.pl

07.02.2020

Powrót do listy wiadomości

04 sierpnia 2020

TRENUJ Z KACPĄ NA BOISKU SK ERGO ARENA 3×3 COURT!

8 sierpnia w strefie koszykówki ulicznej SK ERGO ARENA 3×3 COURT przeprowadzone zostaną treningi dla 3 grup wiekowych. Zapisy na zajęcia z Kacprem Kacpą Lachowiczem już ruszyły! Udział jest bezpłatny, wystarczy, że nie boisz się wyzwań i chcesz konsekwentnie poprawiać swoje umiejętności na boisku!

03 sierpnia 2020

ERGO ARENA #wPlenerze prosto z Żywca i inne projekcje na ekranie LED HD!

Dawid Podsiadło, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i inni, znakomici, polscy artyści prosto z Beskidów! Już w najbliższy weekend (07-09.08), w ramach sobotniej odsłony ERGO ARENY #wPlenerze, zapraszamy na transmisję koncertu z Żywca! W piątek usłyszymy chorwacki duet wiolonczelistów 2 Cellos, w niedzielę zaś obejrzymy koncert Bruce’a Sprinsteena & The E St’s London Calling z londyńskiego Hyde Parku.

28 lipca 2020

ERGO ARENA ponownie otwarta, wydarzenia wracają!

Po gruntownym ozonowaniu przestrzeni w ERGO ARENIE i otrzymaniu przez pracowników operatora obiektu – Spółki Hala Gdańsk-Sopot – negatywnych wyników na SARS-CoV-2, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sopocie wyraziła zgodę na przywrócenie wydarzeń oraz kontynuację cyklicznych imprez wakacyjnych w ERGO ARENIE i na terenach przylegających do obiektu.

Archiwum wiadomości