Aktualności

The Jacksons po raz pierwszy w Polsce!

Jedna z najbardziej znanych grup w historii muzyki wystąpi w ERGO ARENIE 4 września 2020. Bilety do otwartej sprzedaży trafią w środę, 12 lutego.

Jackie, Tito, Jermaine, Marlon i Michael, pięciu braci z Gary w stanie Indiana, znanych pierwotnie jako Jackson 5, a później jako Jacksons, osiągnęli szczyt światowej sławy dzięki połączeniu niezwykłego talentu muzycznego i spektakularnych choreografii. Grupa, która wylansowała solową karierę legendarnego Michaela Jacksona, autorzy takich hitów jak „ABC”, „I’ll be there”, czy „I Want You Back”, zagrają w ERGO ARENIE 4 września 2020.

Koncert braci Jackson na gdańsko-sopockiej granicy będzie częścią światowej trasy, w ramach której fani świętować będą 50 lat działalności jednego z najbardziej wpływowych zespołów wszechczasów wykonujących muzykę pop. Nie zabraknie przebojów boysbandu oraz muzycznych hołdów oddanych słynnemu bratu.

Więcej informacji o koncercie znaleźć można tutaj.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie w kasie numer 2 ERGO ARENY, przez stronę Ticketmaster.pl oraz w punktach stacjonarnych Ticketmaster.pl

07.02.2020

Powrót do listy wiadomości

26 lutego 2020

Garou – relacja video

Ostatki w ERGO ARENIE spędziliśmy z Garou! Kanadyjczyk zainaugurował trasę „Soul City Tour” właśnie na granicy Gdańska i Sopotu, zachwycił fenomenalną formą wokalną i zaprezentował nam swoje ulubione style muzyczne. Były hity radiowe, autorskie aranżacje coverów i folk prosto z Quebecu. Obejrzyj relację ERGO ARENA TV!

22 lutego 2020

Garou – niezbędnik widza

We wtorek, 25 lutego w ERGO ARENIE koncert kanadyjskiego wokalisty Garou. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

17 lutego 2020

Bang 2 – ważne informacje dotyczące dojazdu i niezbędnik widza

Występ czołówki polskich stand-uperów zgromadzi w ERGO ARENIE 9.000 widzów. Zachęcamy do zapoznania się z niezbędnikiem widza oraz informacjami, które ułatwią dotarcie do hali. Ze względu na wysoką frekwencję, zalecamy przyjazd komunikacją miejską lub skorzystanie z usług przewozowych.

Archiwum wiadomości