Tini Stoessel – odwołany koncert

Poniżej oświadczenie w sprawie koncertu Tini Stoessel,  które otrzymaliśmy od organizatora


 Szanowni Klienci,

bardzo nam przykro, ale w związku z problemami natury logistycznej i technicznej, koncert Tini Stoessel w ERGO ARENIE. został odwołany. Wiemy, że jest to dla Was wielkie rozczarowanie, dlatego pragniemy Was zapewnić, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby koncert się odbył. Niestety było to niemożliwe.

Macie Państwo do wyboru dwie opcje: 

  1. Otrzymanie całkowitego zwrotu środków za nabyte bilety.
  2. Wymiana biletów na jeden z koncertów, które odbędą się w Krakowie i Łodzi. *UWAGA! Przy wyborze tej opcji przysługuje Państwu również zwrot środków w wysokości 50 zł za bilet.

Fani, którzy zakupili bilety za pośrednictwem strony internetowej proszeni są o kontakt z bileterią za pośrednictwem, której zakupili bilety oraz podanie; numer ID zamówienia, imię i nazwisko.

TICKETMASTER/ LIVENATION: info@ticketmaster.pl , tel. +48 22 395 87 06
EVENTIM: info@eventim.pl , tel. :+48 22 591 83 83
TICKETPRO: bilety@ticketpro.pl , tel. +48 (32) 352-00-04, +48 (32) 352-00-05

Fani, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży:

  1. mogą dokonać zwrotu w punktach  już od dnia dzisiejszego (22 grudnia). Prosimy o zabranie ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego.
  2. dokonać wymiany na koncert w Krakowie lub Łodzi i otrzymać zwrot 50 zł kwoty zakupionego biletu  – w tym wypadku prosimy o kontakt mailowy z bileterią (Eventim lub Ticketpro), na blankiecie której bilet został wystawiony.

Wymiany i zwroty będą przyjmowanie jedynie do 10 lutego 2017 r.

Mamy nadzieję, że podczas koncertów w Krakowie i Łodzi będą się Państwo świetnie bawić!