TOP 100 DJ’s 3 grudnia w ERGO ARENIE!

Pierwsza w Polsce edycja imprezy TOP100DJ’s już 3 grudnia w ERGO ARENIE! Afrojack headlinerem!

ALDA EVENTS ORAZ TME EVENTS ZAPRASZAJĄ NA PIERWSZĄ W POLSCE EDYCJĘ TOP 100 DJ’s !Kim jest Alda Events prawdziwym fanom klubowej muzy wyjaśniać nie trzeba, jednak przypomnijmy, że jest to holenderski gigant, który od 2008 roku jest odpowiedzialny za takie flagowe projekty jak ARMIN ONLY, I AM Hardwell, A State Of Trance, Electronic Family, A Day at the Park, Amsterdam Music Festival i wiele innych wydarzeń, których łącznie przygotowali ponad 140 w 33 krajach, również w Polsce.

2016-10-11_PLOd roku 2014 Alda Events posiada w swoim rosterze także imprezę z cyklu „TOP 100 DJ’s”, która jest ściśle powiązana z najpopularniejszym światowym rankingiem TOP 100 DJ’s DJ MAG’a.

Na przestrzeni ostatnich lat wydarzenia TOP 100 DJ’s odbyły się w wielu krajach całego świata przyciągając tłumy fanów muzyki elektronicznej, na co liczymy również podczas pierwszej edycji tej imprezy w naszym kraju.

Alda Events przy współpracy z agencją TME Eevents, która współorganizowała w maju tego roku jakże udany koncert ARMIN ONLY Embrace mają zaszczyt zaprosić wszystkich fanów po raz kolejny do gdańsko-sopockiej ERGO ARENY 3 grudnia  2016. Będzie to zarazem pierwsza w Polsce oraz pierwsza w tej części Europy edycja TOP 100 DJ’s!

Po sukcesie koncertu ARMIN ONLY Embrace obie agencje jednogłośnie zadecydowały że ultranowoczesna ERGO ARENA pod wieloma aspektami, m.in. infrastruktury będzie idealnym miejscem do przeprowadzenia kolejnego muzycznego wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że oprócz ogromnej dawki najlepszej muzyki elektronicznej na klubowiczów będzie czekała również niezwykła oprawa oraz cała masa efektów specjalnych.

Oto artyści pierwszej edycji TOP 100 DJ’ s w Polsce :

  • Afrojack
  • Firebeatz
  • Swanky Tunes
  • Ravitez

Kolejni zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

Bilety w sprzedaży już od dnia 13 .10. 2016 od godziny 18.oo na portalu FTB i wlotki.pl w cenie już od 99 zł (ograniczona pula promocyjna) zaproszenia VIP w cenie 600 zł