Trance Explosion Reborn w ERGO ARENIE!

Po czterech latach nieobecności na rynku, jeden z najstarszych i największych projektów muzyki trance w Polsce powraca w nowej odsłonie! Trance Xplosion Reborn, bo o nim mowa odbędzie się 9 grudnia 2017 roku w ERGO ARENIE!

Tym, którzy nie pamiętają przypominamy, że początki projektu TX sięgają 2003 roku! Armin Van Buuren, Marcus Schulz, Ferry Corsten, Black & Jones, Rank 1, Above & Beyond, Sander Van Doorn to tylko kilka z kilkudziesięciu nazwisk, które zagościły na scenie Trance Xplosion w poprzednich latach.

Jeżeli pamiętacie takie imprezy, które odbyły się w Polsce jak: ASOT, Sensation, Armin Only, Global Gathering, Tiesto In Concert,  Creamfields, ATB in Concert,  Godskitchen, występ Carl Cox’a w Warszawie, Dzień w Parku, Electric Kingdom,Elektrocity, Destination, Sound Empire, I Love New Year czy Summer City , to właśnie ci sami ludzie odpowiedzialni za ich sukcesy tworzą firmę TME .

TME stara się, aby niektóre z tych wcześniej wymienionych eventów powróciły na polski rynek. W przyszłym roku szykuje się parę miłych niespodzianek.

Już teraz możemy zdradzić, że line up tej imprezy będzie naprawdę mocny i pojawią się w nim nazwiska, które na Trance Xplosion wystąpiły w przeszłości. Organizatorzy zdradzają również, że główną atrakcją tej imprezy będzie występ b2b dwóch headlinerów, co wcześniej w Polsce nie miało miejsca! Ale to nie jedyna atrakcja. Czekajcie na kolejne newsy.

Jak przystało na to wydarzenie oprawa wizualna oraz efekty specjalne będą oszałamiające!

Dzisiaj poznajecie pierwsze gwiazdy. Przez najbliższe 7 dni będziecie poznawać sylwetki headlinerów w kolejnych newsach. Sprzedaż biletów prowadzona będzie w bileteriach : ABILET.PL  oraz WLOTKI.PL
Szczegóły dotyczące sprzedaży pierwszej ograniczonej promocyjnej puli, a także pozostałych zostaną podane wkrótce.