Transmisja z pogrzebu w ERGO ARENIE

Transmisja z uroczystości pogrzebowej śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza również wewnątrz ERGO ARENY. Drzwi do hali otwarte zostaną o godz. 10.00.

Do organizatorów uroczystości pogrzebowych oraz służb odpowiedzialnych za porządek docierają zapowiedzi dotyczące licznych, zorganizowanych  grup, które autokarami z całego kraju przyjadą jutro do Gdańska. Tak duże natężenie ruchu może być niemożliwe do rozładowania w centrum Gdańska, dlatego zdecydowano o dodatkowym miejscu dla chcących uczestniczyć w ceremonii pożegnania zamordowanego prezydenta Gdańska śp. Pawła Adamowicza.

Transmisję z uroczystości pogrzebowej śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza będzie można obejrzeć na ekranach wewnątrz ERGO ARENY. Drzwi hali otwarte zostaną w sobotę o godz. 10.00 , wejście A-1. Wjazd na parking będzie bezpłatny, zaś w hali otwarta będzie restauracja. Gdańsko-sopocka hala otwarta będzie do czasu zakończenia transmisji.

Jednocześnie informujemy, że Organizator uroczystości pogrzebowych jak i ERGO ARENA nie zapewniają transportu w rejon Głównego Miasta. Prosimy o korzystanie z komunikacji publicznej, która w dniu 19 stycznia 2019 r. w obrębie Gdańska i Sopotu jest bezpłatna.