Transmission wraca do ERGO ARENY, bilety już w sprzedaży!

W ubiegłym roku Transmission zagościło w Polsce po raz pierwszy, a ERGO ARENA stała się światowym centrum muzyki trance. Na fali tego sukcesu organizatorzy zapraszają na drugą edycję Transmission – bilety na „The Awakening”, które w hali na Placu Dwóch Miast odbędzie się 28 października 2023 są już w sprzedaży!

Transmission każdorazowo prezentuje ekskluzywną fabułę tematyczną, która zabiera odwiedzających w podróż przez tajemniczą noc. Odbywa się to za pomocą zapierającego dech w piersiach pokazu świetlnego i laserowego, któremu towarzyszy krystalicznie czysty, potężny system dźwiękowy. Występujący artyści są przedstawiani za pomocą specjalnych, niestandardowych intro. Styl muzyczny reprezentowany na Transmission to głównie trance, progressive trance, tech-trance i psytrance.

Transmission jest uznawane za jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń tanecznych na świecie, przyciągając co roku setki tysięcy odwiedzających. Pierwsza międzynarodowa edycja Transmission odbyła się w 2014 roku i od tego czasu międzynarodowa ekspansja trwa! W październiku 2016 Transmission świętowało swoje 10-lecie przyciągając do Pragi ponad 15 000 odwiedzających z ponad 60 krajów. Od tego czasu każda edycja Transmission Prague była wyprzedana. W 2017 roku Transmission w Australii, na stadionie Etihad w Melbourne, przyciągnęło prawie 20 000 odwiedzających. Od 2018 r. Transmission Australia jest organizowana w Sydney, gdzie również przyciąga 20 000 odwiedzających.

Spełnij swoje marzenia i zanurz się w noc pełną spektakularnych efektów wizualnych, świateł, dźwięku i laserów z najlepszymi DJ-ami na świecie. Lista artystów publikowana będzie przez organizatorów na bieżąco na oficjalnej stronie transmissionfestival.com. Oficjalne wydarzenie w serwisie Facebook znaleźć można tutaj. Impreza przeznaczona jest dla uczestników powyżej 18 roku życia.

Relacja video z ubiegłorocznej odsłony Transmission w ERGO ARENIE:

Bilety kupić można za pośrednictwem strony https://tickets.euforiafestivals.pl/, do zobaczenia w ERGO ARENIE!