Trwa kampania #DobryDojazd na imprezę do ERGO ARENY!

Trwa kampania #DobryDojazd, w ramach której widzowie, fani i kibice udający się na wydarzenia do ERGO ARENY komunikacją miejską lub przyjeżdżający do obiektu ze stosownym wyprzedzeniem liczyć mogą na moc niespodzianek.

Dogodna lokalizacja hali pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM, a decyzja o szybszym dotarciu do obiektu zwiększy komfort zarówno uczestników imprez jak i sąsiadów hali.

Classic Catering zaprasza na specjalne promocje

Czas ma znaczenie, również w ERGO ARENIE! A gdyby tak oszczędzić czas spędzony w aucie i spędzić go w jednej z nowoczesnych stref gastronomicznych? Omiń korki, przyjedź szybciej, wejdź do hali przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem imprezy i skorzystaj ze specjalnych promocji przygotowanych przez Classic Catering na hasło #DobryDojazd.

W maju przed meczem kwal. do MŚ piłkarzy ręcznych, KSW, koncertem Taco Hemingwaya i wydarzeniem Genzie & 3 Króli powered by Ekipa Festiwal będzie można skorzystać ze specjalnych promocji w punktach gastronomicznych: 

  • 2 herbaty w cenie 1, 
  • zestaw hot-dog + napój w specjalnej cenie

Promocje wygasają każdorazowo pół godziny przed startem danej imprezy.

Kluby spod znaku Trefla i sopocki MOSiR nagradzają dobre praktyki

Wybierasz się w maju na mecz kwal. do MŚ piłkarzy ręcznych, KSW, koncert Taco Hemingwaya lub wydarzenie Genzie & 3 Króli powered by Ekipa Festiwal? Jesteś aktywny w socialach? Postaw na transport zbiorowy i zgarnij darmowe bilety na najbliższy mecz ligowy w gdańsko-sopockiej hali lub sopockie molo!

Przyjedź na imprezę ekologicznym jednośladem, tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem SKM, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia to trzy podwójne zaproszenia na wskazany mecz gdańskich siatkarzy lub sopockich koszykarzy lub, w okresie wakacyjnym, sopockie molo! Jedna decyzja – podwójna dawka emocji w ERGO ARENIE! Od czerwca do końca września podwójnymi wejściówkami na najdłuższe molo nad Bałtykiem nagradza Was MOSiR Sopot. Zabawa wyłącznie dla obserwujących oficjalny profil hali w serwisie, gdzie publikowany jest post.

Wiosna, ach to Ty!

Wokół hali zamontowane zostały stojaki rowerowe, jest też miejsce do zaparkowania tak popularnych dziś hulajnóg elektrycznych. Przed halą pojawiły się pierwsze przebiśniegi, a na ścieżki rowerowe po sezonie zimowym wrócili rowerzyści. Nagrody za #DobryDojazd zdobyć mogą więc również miłośnicy jednośladów!

Do ERGO ARENY dotrzeć można pociągami SKM, najbliżej hali zlokalizowane są: przystanek Sopot Wyścigi (dojście ulicami Polną i Łokietka – 15 min) i przystanek Gdańsk Żabianka (dojście ulicami Subisława i Rybacką – 10 minut), tramwajami i autobusami ZTM: do dyspozycji pasażerów udających się do ERGO ARENY są: 2 dzienne linie autobusowe (148 i 227), 3 linie nocne: N4, N12, N13 i 5 linii tramwajowych: 2, 4, 5, 6, 8 oraz trolejbusem ZKM (linia 31), który trasę zaczyna i kończy na parkingu ERGO ARENY.

Rozkład jazdy poszczególnych linii, mapkę ukazującą najbliższe przystanki, a także promocje i atrakcje przygotowane przed danymi imprezami znaleźć można każdorazowo na stronie www.ergoarena.pl w zakładce Dla Odwiedzających – #DobryDojazd.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.