Trwa kampania #DobryDojazd na imprezę do ERGO ARENY!

Trwa kampania #DobryDojazd, w ramach której widzowie, fani i kibice udający się na wydarzenia do ERGO ARENY komunikacją miejską lub przyjeżdżający do obiektu ze stosownym wyprzedzeniem liczyć mogą na moc niespodzianek.

Dogodna lokalizacja hali pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM, a decyzja o szybszym dotarciu do obiektu może zwiększyć komfort zarówno uczestników imprez jak i sąsiadów hali.

Classic Catering zaprasza na specjalne promocje

Czas ma znaczenie, również w ERGO ARENIE! A gdyby tak oszczędzić czas spędzony w aucie i spędzić go w jednej z nowoczesnych stref gastronomicznych? Omiń korki, przyjedź szybciej, wejdź do hali przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem imprezy i skorzystaj ze specjalnych promocji przygotowanych przez Classic Catering na hasło #DobryDojazd.

Promocja wygasa każdorazowo pół godziny przed startem danej imprezy. 

Kluby spod znaku Trefla i sopocki MOSiR nagradzają dobre praktyki

Wybierasz się na koncert Christmas Time? Jesteś aktywny w socialach? Postaw na transport zbiorowy i zgarnij darmowe wejściówki na najbliższy mecz Trefla Gdańsk lub Trefla Sopot w ERGO ARENIE!

Przyjedź na imprezę ekologicznym jednośladem, tramwajem, autobusem, trolejbusem lub pociągiem SKM, użyj hashtaga #DobryDojazd, oznacz profil ERGO ARENY i pokaż nam w Tweecie lub Instastory (koniecznie otwarte profile!), jak mija Twoja podróż do hali. Trzy pierwsze oznaczenia przed każdą z powyższych imprez to trzy podwójne zaproszenia na wskazany mecz gdańskich siatkarzy lub sopockich koszykarzy! Jedna decyzja – podwójna dawka emocji w ERGO ARENIE! Od kwietnia do końca września podwójnymi wejściówkami na najdłuższe molo nad Bałtykiem nagradza Was MOSiR Sopot.

Wiosna, ach to Ty!

Wokół hali funkcjonuje oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów, jest też miejsce do zaparkowania tak popularnych dziś hulajnóg elektrycznych. Przed halą pojawiły się pierwsze przebiśniegi, a na ścieżki rowerowe po sezonie zimowym wrócili rowerzyści, dlatego do puli nagród za #DobryDojazd trafiły zaproszenia i rabaty przygotowane przez sopocki MOSiR.

Do ERGO ARENY dotrzeć można pociągami SKM, najbliżej hali zlokalizowane są: przystanek Sopot Wyścigi (dojście ulicami Polną i Łokietka – 15 min) i przystanek Gdańsk Żabianka (dojście ulicami Subisława i Rybacką – 10 minut), tramwajami i autobusami ZTM: do dyspozycji pasażerów udających się do ERGO ARENY są: 2 dzienne linie autobusowe (148 i 227), 3 linie nocne: N4, N12, N13 i 5 linii tramwajowych: 2, 4, 5, 6, 8 oraz trolejbusem ZKM (linia 31), który trasę zaczyna i kończy na parkingu ERGO ARENY.

Rozkład jazdy poszczególnych linii, mapkę ukazującą najbliższe przystanki, a także promocje i atrakcje przygotowane przed danymi imprezami znaleźć można każdorazowo na stronie www.ergoarena.pl w zakładce Dla Odwiedzających – #DobryDojazd.

Operator hali apeluje o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.