UFC OGŁASZA WALKI I SPRZEDAŻ BILETÓW.

UFC® ogłasza dwie walki przed bardzo oczekiwaną galą w Polsce. Otwarta sprzedaż biletów na UFC FIGHT NIGHT® w GDAŃSKU rozpocznie się w piątek, 11 sierpnia

Organizacja UFC® ogłosiła dwie walki przed bardzo oczekiwaną galą w Gdańsku. UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK odbędzie się w sobotę, 21 października w ERGO ARENIE. Bilety do otwartej sprzedaży trafią w piątek, 11 sierpnia, a dostępne będą w serwisie Eventim pod adresem www.eventim.pl/ufc, w kasie ERGO ARENY, oraz stacjonarnych punktach sprzedaży Eventim

W kategorii ciężkiej UFC zadebiutuje zawodnik z Chorzowa Adam Wieczorek (8-1). Młody, polski talent wygrał ostatnio siedem walk z rzędu, a wszystkie starcia kończył przed finałowym gongiem. Tym razem Wieczorek zmierzy się z, pochodzącym z Kaliningradu, Dmitrijem Smoliakovem (8-2). Ta walka miała się odbyć na gali UFC 214: Cormier vs. Jones 2, ale musiała zostać przełożona z uwagi na kontuzję Rosjanina.

W drugiej z październikowych walk UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK zobaczymy Amerykanina z Tukwili w stanie Waszyngton, Trevora Smitha (15-7)  i Ramazana Emeevema (15-3) z rosyjskiej republiki Dagestanu. Podczas gdy Smith ma za sobą 10 walk w oktagonie UFC, Emeev zadebiutuje w Gdańsku. Po pokonaniu czołowych zawodników wagi półciężkiej w innych zrzeszeniach, Rosjanin związał się z UFC i już 21 października w ERGO ARENIE  pokaże światu, na co go stać.

Więcej nazwisk poznamy wkrótce, jednak polscy fani MMA już teraz nabywać mogą bilety na najbardziej oczekiwane wydarzenie roku.

Bilety na UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK  w cenach: 89zł, 129zł, 169zł, 269zł, 309zł, 349zł, 399zł, 499zł, 669zł, 899zł i 1199zł trafią do otwartej sprzedaży poprzez www.Eventim.pl, kasę nr 3 w ERGO ARENIE, oraz w sieci salonów Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju. w piątek, 11 sierpnia o 10:00.

Członkowie Fight Clubu mają możliwość kupna biletów już w środę, 9 sierpnia o 10:00. Przedsprzedaż dla subskrybentów newslettera UFC rozpocznie się w czwartek, 10 sierpnia również o 10:00.

Więcej informacji i newsletter UFC dostępne są na stronie UFC.com oraz w serwisie Twitter (@UFCEurope). Walki i godziny mogą ulec zmianie.

UFC®
UFC® jest międzynarodową marka sportową i największym na świecie promotorem walk MMA w przekazie Pay-Per-View. Obok lidera w branży rozrywkowej, firmą WME | IMG i wspólnie ze strategicznymi partnerami, firmami Silver Lake Partners i KKR, UFC ma swoją siedzibę w Las Vegas, a zatrudnia całą sieć pracowników na całym świecie. UFC organizuje rocznie ponad 40 gal, które wypełniają najbardziej prestiżowe areny świata. Walki UFC transmitowane są w 35. językach dla fanów w ponad 150 krajów i dotarły już do ponad miliarda odbiorców. FIGHT PASS® to możliwość cyfrowej subskrypcji wszystkich ekskluzywnych gal, tysiące walk na-żądanie i wyjątkowe materiały dla wiernych fanów na całym świecie. Więcej informacji na stronach UFC.com i Facebook.com/UFC, a także w serwisach Twitter, Snapchat i Instagram, pod hasłem @UFC.

Osoba do kontaktu:

Vicky Coghlan
Communications Director
+44 207 786 9220
vcoghlan@ufc.com