W roku 2022 będę… wspierał lokalne drużyny – KONKURS

A gdyby tak wśród noworocznych postanowień zawrzeć regularny doping dla koszykarzy i siatkarzy z trybun ERGO ARENY? Rozważ to, dołącz do naszej zabawy i zgarnij podwójne zaproszenie do loży VIP na pierwszy mecz Trefla Gdańsk lub Trefla Sopot w roku 2022 w gdańsko-sopockiej hali.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „W roku 2022 będę… wspierał lokalne drużyny”. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”.

Na wiadomości czekamy do wtorku (04 stycznia 2022, do godz. 10.00). Dla autorów czterech pierwszych maili przygotowaliśmy podwójne zaproszenia na odpowiednio mecze Trefla Gdańsk z GKSem Katowice (1 i 2 wiadomość) i Trefla Sopot z PGE Spójnią Stargard (3 i 4 wiadomość)!

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU