Walentynki 2015 Live Show w ERGO ARENIE!

To będzie wyjątkowy Dzień Zakochanych w ERGO ARENIE!  W hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi  szwajcarski duet Remady & Manu-L , twórcy mega hitów, jak: „Single Ladies”, „The Way We Are”,„Holidays” czy „In My Dreams” i  Dawid Kwiatkowski – odkrycie 2013 roku, najważniejszy debiut ostatnich lat. 18-letni wokalista, który szturmem zawojował polską scenę muzyczną zyskując dziesiątki tysięcy fanów w całym kraju.

 

  2014-10-30_Walentynki2015_plakatWalentynki rozgrzeją dj Marcus i dj Tonn, imprezę poprowadzą: dj Lokker, oraz Małgosia Piontke z  Radia Eska. Bilety już do nabycia  w cenie 39/49/59 zł  w kasie nr 3  ERGO ARENY, salonach EMPiK, w internecie:  www.eventim.pl.

 

Duet Remady & Manu-L:  gwiazdy ze Szwajcarii zaprezentują swoje największe hity: The Way We Are, Single Ladies, Higher Ground i najnowsze: In My Dreams i Holidays .

 

Remady to szwajcarski DJ, który rozpoczynał swą karierę w zespole Player & Remady w 1998 roku. Wtedy, już od ponad trzech lat, grywał w lokalnych klubach i na imprezach. Jego wysokiej klasy sety od początku kariery zyskiwały ogromną popularność. Zarówno w Szwajcarii, jak i poza jej granicami, szybko zdobywał sympatię publiczności. Z dnia na dzień zyskał miano najbardziej renomowanego DJ-a i producenta muzycznego w swoim kraju. Jego albumy, sprzedawały się w kilkunastu tysiącach egzemplarzy w wielu krajach Europy. W Norwegii i Niemczech utwory artysty zajmowały tygodniami pierwsze miejsca list przebojów, a w Danii płyty zyskiwały miano złotych.  Kontrakt z największą wytwórnią muzyki dance w USA, Ultra Records, przyniósł DJ-owi popularność również za oceanem. Obok największych sław muzyki klubowej – DJ-a Tiesto i Guru Josha – Remady zrobił ogromną karierę w Wielkiej Brytanii. Do jednego z największych hitów artysty należy utwór „Give Me A Sign”, nagrany przy współpracy z Manu-L, wokalistą zespołu Myron.

 

Emanuel Gut lepiej znany pod pseudonimem Manu-L, jest szwajcarskim piosenkarzem i muzykiem. Jest wokalistą i gitarzystą szwajcarskiego pop duetu zespołu Myrona. Duet ten został utworzony w 2003 roku w Bazylei z tekściarzem, gitarzystą i basistą Chrisem Haffner. Zespół ma cztery albumy i wiele singli, a z wykresów wynika, że najbardziej znanym singielem jest „One Step Closer”, który dotarł na 9 miejsce w szwajcarskim Hitparade, czyli Oficjalnej liście szwajcarskich przebojów. Od 2010 roku współpracuje z szwajcarskim DJ-em, Remady’m.

 

Dawid Kwiatkowski to odkrycie roku 2013. Swoją przygodę z muzyką zaczął dwa lata temu, uczestnicząc w konkursie „Askana Łowi Talenty’”, gdzie zajął pierwsze miejsce. Odniesiony sukces zainspirował go do kontynuowania muzycznej kariery. W międzyczasie prowadził blogi, od których wszystko się zaczęło.  Dawid rozpoczął nagrywanie coverów znanych utworów, które umieszczał portalu YouTube.com. Nagrania te okazały się ogromnym sukcesem, co potwierdzają setki tysięcy wyświetleń oraz pozytywnych komentarzy pod nimi. Od tego momentu Dawid zaczął skupiać wokół siebie dużą liczbę fanów, którzy pokochali go za świetny głos, charakter, wygląd i niespotykaną charyzmę. Publiczne wystąpienia Dawida gromadzą setki i tysiące fanów, którzy są w stanie przejechać dla niego całą Polskę. Dawid, mimo swojego młodego wieku, jest bardzo odpowiedzialnym i pracowitym nastolatkiem. Samodzielnie pracuje przy prowadzeniu swoich blogów, profilu na YouTube, fanpage’a na portalu Facebook (ponad 142 tysięcy kliknięć „lubię to”), do tego osiąga coraz większą liczbę obserwujących na portalach takich jak Twitter oraz Instagram. Co ciekawe artysta jest bardzo mocno związany ze swoimi fanami, którzy mają ogromny wpływ na jego działania i twórczość, co potwierdza fakt ciągłej aktywności na stronie ask.fm. 19 listopada 2013 r. miała premierę debiutancka płyta Dawida pt. 9898. Większość tekstów jest jego autorstwa , a materiał nagrano w dużej części na żywych instrumentach ( m.in. kwartet smyczkowy w utworze 'Teraz boje się’). Mastering płyty robiony był we Francji w studiu, gdzie pracowano przy albumach takich artystów jak David Guetta, Avicii czy Kanye West. Na longplayu znajdują się dwa duety – z Patrykiem Kumorem oraz Jayem Delano oraz utwór autorstwa Eweliny Lisowskiej pt. Na Zawsze. 9893 idealnie odzwierciedla osobowość Dawida, który zaprezentował się na tym albumie w wielu różnych odsłonach. 28 maja 2014 ukazał się drugi album artysty zatytułowany 9893 Akustycznie, zawierający utwory z debiutanckiego wydawnictwa w zupełnie nowych, akustycznych aranżacjach.

 

Organizatorzy koncertu: MPEVENT, MARCUS Marek Grzędziński