Runmageddon ponownie na Pomorzu!

Sezon 2020 nie mógłby zostać uznany za udany bez ekstremalnego biegu z przeszkodami na nadmorskim terenie. W weekend 12 i 13 września Runmageddon powróci na północ Polski, by kolejny raz zaserwować Uczestnikom niecodzienne wrażenia w najwyższej jakości. Dopełnieniem wyjątkowego klimatu wydarzenia będzie lokalizacja, do której po latach Runmageddon powraca, czyli ERGO ARENA.

Już we wrześniu, na terenie Gdańsku i Sopotu Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z trasami o trzech poziomach trudności. Dla debiutantów, którzy po raz pierwszy staną na linii startu Organizator przygotował formułę Intro, czyli 3 kilometry z 15 przeszkodami. Ci natomiast, którzy liczą na dłuższą i trudniejszą przygodę mogą wybrać formułę Rekrut – 6 kilometrów najeżonych 30 przeszkodami, w wersji dziennej i nocnej oraz Classic, czyli 12 kilometrową trasę z 50 przeszkodami. Atrakcji nie zabraknie także dla młodszych adeptów sportowych wyzwań. Dzieci w wieku od 4 do 11 lat będą mogły pokonać 10 przeszkód na jednokilometrowej trasie Kids, Juniorzy natomiast, czyli młodzież między 12 a 15 rokiem życia przeżyje niezapomnianą dwukilometrową przygodę z 15 przeszkodami. Organizatorzy nie zapomnieli także o rodzinach – będą mogły wspólnie powalczyć w maksymalnie 5 osobowych drużynach na trasie formuły Family.

Zapisów na bieg można dokonać online na stronie www.runmageddon.pl. Organizator zaznacza, że wydarzenie odbywa się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i  z troską o bezpieczeństwo Uczestników.

Bilety

Pakiety startowe nabyć można na stronie organizatora.

Przedsprzedaż biletów na parking prowadzona jest do godz. 20:00 w dzień poprzedzający dane starty.

Parking 12.09
Kup bilet
Parking 13.09
Kup bilet