Wyjaśniamy jak w przedsprzedaży kupić bilet na koncert Dave Matthews Band!

We wtorek, 10 lutego, o godzinie 10:00 rusza przedsprzedaż biletów na koncert Dave Matthews Band w ERGO ARENIE.  Kto  i na jakich zasadach może nabywać wejściówki – wyjaśniamy.

Bilety w przedsprzedaży będą mogli nabywać członkowie oficjalnego fan clubu Dave Matthews Band (Warehouse). W tym przypadku można je kupić za pośrednictwem strony: www.warehouse.dmband.com. Wejściówki we wcześniejszym terminie mogą nabywać także wszystkie osoby, które nie są członkami „Warehouse”. Dla nich przedsprzedaż odbędzie się poprzez oficjalną stronę zespołu – www.davematthewsband.com.

Organizatorzy przypominają także, że otwarta sprzedaż wejściówek ruszy w piątek 13 lutego o godzinie 10:00. Od tej pory bilety będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.comEventim.pleBilet.pl i Ticketpro.pl, w kasie ERGO ARENY, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Koncert odbędzie się natomiast 28 października 2015.

Warto również podkreślić, że na wszystkich fanów zespołu, którzy zdecydują się na zakup biletu, czeka duża niespodzianka! Każdy z nich będzie mógł pobrać pięć wyjątkowych utworów live w wykonaniu amerykańskiej grupy. W przypadku biletów elektronicznych, odpowiedni link zostanie przesłany drogą mailową wraz z potwierdzeniem zakupu. Link lub QR Code znajdzie się także na wejściówkach przesyłanych pocztą tradycyjną.