Wyjątkowe gadżety na koncercie Backstreet Boys!

Ogromny wybór gadżetów na niedzielnym koncercie Backstreet Boys w ERGO ARENIE! Fani legendarnego boysbandu będą mogli nabyć między innymi oficjalne koszulki, bluzy z kapturem i na długi rękaw, czapeczki, torby, kubki, naszyjniki oraz breloki.

Grupa Backstreet Boys, która już w niedzielę przyjedzie do ERGO ARENY, przywiezie ze sobą bardzo dużo gadżetów dla polskich fanów. Największym zainteresowaniem będą z pewnością cieszyć się koszulki.

– Można je będzie kupić w różnych kolorach. Część jest związana z tegoroczną trasą koncertową, ale generalnie wybór jest bardzo duży – tłumaczy  Jarosław Galewski, rzecznik prasowy agencji Prestige MJM.

W ofercie znajdą się także bluzy na długi rękaw czy bluzy z kapturem. Gadżety zostaną przygotowane zarówno w rozmiarach dla pań jak i dla panów.

Fani zespołu będą mogli także kupić torby, czapeczki z daszkiem, kubki, plakaty, naszyjniki czy breloki. Nie zabraknie także odzieży dziecięcej dla najmłodszych fanów boysbandu. – Gadżety cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem już podczas koncertu w Warszawie. Tym razem będzie z pewnością podobnie – podkreśla Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Organizatorzy koncertu Backstreet Boys przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com,  w kasach ERGO ARENY, a także w systemach sprzedaży Eventim, Groupon i eBilet2014-07-23_BSB_Summer14-page-003.