Występ Grzegorza Halamy uświetni finał europejskiego pucharu

Wielki finał Pucharu CEV jest nie tylko wydarzeniem sportowym, ale także okazją do świetnego spędzenia czasu. Klub przygotował bowiem dla przybyłych kibiców całą masę atrakcji i zaprasza fanów do hali już od godziny 19:00.

 

Gwiazdą, która właśnie od 19:00 będzie bawiła kibiców w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE, będzie znany kabareciarz, Grzegorz Halama. Znakomity polski komik da występ przed meczem, a także będzie zabawiał publiczność podczas przerw w tym spotkaniu.

 

Kibice, którzy w sobotni wieczór przyjdą do ERGO ARENY mogą liczyć na całą gamę konkursów przedmeczowych z atrakcyjnymi nagrodami, w tym zaproszenia do SPA, zestawy słodyczy, kosmetyki, puzzle, gry i zaproszenia na mecz półfinałowy z Polskim Cukrem Muszyna. Konkursy będą także w balonikach – z każdego z nich po przebiciu wypadnie karteczka z danym upominkiem. Fani będą mogli także zakupić koszulki okolicznościowe w limitowanej edycji wyprodukowanej specjalnie na mecz finałowy Pucharu CEV, choć niektórzy szczęśliwcy złapią te t-shirty wystrzeliwane w trybuny przez szczudlarzy.

 

Rodziny z małymi dziećmi są mile widziane na tym niesamowicie ważnym meczu sopocianek, a ich pociechy na pewno nie będą się nudzić. Dla najmłodszych jak zawsze zorganizowany będzie kącik zabaw z wykwalifikowanymi opiekunami, którzy profesjonalnie zajmą się dziećmi w gronie ich rówieśników. Bilety w sektorze rodzinnym, który zlokalizowany jest najbliżej kącika zabaw, wciąż są dostępne, ale kibice bez problemu przemieszczą się pomiędzy poziomami trybun i będą mieli pełny dostęp do wszystkich atrakcji.

 

Dla wszystkich chętnych przewidziano również malowanie twarzy oraz specjalną fotobudkę, w której będzie można uwiecznić wizytę na tym szczególnym spotkaniu finałowym. W przerwach dla kibiców zatańczą tradycyjnie dziewczyny z grupy Cheerleaders Flex Sopot.

/źródło: Biuro Prasowe PGE Atom Trefl Sopot/